Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Перегонове авто для звичайних доріг: Honda представила концепт Civic Type R в Женеві

Перегонове авто для звичайних доріг: Honda представила концепт Civic Type R в Женеві
05 березня 2014
В рамках Женевського міжнародного автосалону відбувся світовий дебют концепту Honda Civic Type R. Представлений зразок демонструє дизайн майбутньої серійної моделі. Продажі нового Type R почнуться в Європі в 2015 році.

Прославлений Civic Type R тепер виходить на новий рівень, при цьому зберігаючи одмітні риси попередніх поколінь. Творці автомобіля називають його «перегоновим авто для звичайних доріг», а не просто підсиленою версією звичайного автомобіля. Обтічний аеродинамічний кузов Type R створений як для швидкого руху на трекові, так і для міських доріг.

Дизайн автомобіля покликаний додатково підсилити динамічність цього авто. Елементи оформлення використовується не просто для декорування, але дарують реальні переваги на дорозі. Багато з них були додані або змінені після тесту прототипу на легендарній трасі Нюрбургринг (Німеччина). Так, наприклад, були скореговані форми й кут нахилу заднього спойлера, щоб забезпечити максимальну прижимну силу. Крім того, були збільшені горішня й нижня гратки радіатора. Для охолодження високооборотистого двигуна доданий повітропровід на капоті. Передні й задні крила розширили, щоб вони вміщали 20-дюймові колеса, додали в них повітревипускний отвір для контролю потоку повітря. Разом ці елементи забезпечують чудове охолодження та максимальну потужність.

 Хоча Honda поки що не розкриває подробиць технічного оснащення нового авто, вже відомо, що  Type R стане першою в Європі моделлю з двигуном із серії VTEC TURBO сімейства Earth Dreams Technology. Дволітровий 4-циліндровий турбодвигун вразить водіїв потужністю 280 к.с. При цьому він відповідає екостандарту EURO 6. Останнім часом Honda не постачала автомобілі з турбодвигунами в Європу, але продовжувала розвивати цей напрям в інших регіонах та на перегонових трасах. Успішний виступ Honda на шосейно-кільцевих перегонах WTCC дозволив зібрати корисну інформацію про роботу двигуна в різних умовах. Ці дані були використані при розробленні мотора для Type R.

 На стенді Honda в рамках Женевського автосалону також будуть представлені трансмісія спорткара NSX, виробництво якого почнеться в 2015 році, й концепт на паливних елементах FCEV. Початок продажів FCEV в Європі запланований на 2016 рік.