Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Справляємося із зимою з Honda: знижки до 46% на оригінальні акумулятори й свічки запалювання

Справляємося із зимою з Honda: знижки до 46% на оригінальні акумулятори й свічки запалювання
09 січня 2014
З 1 до 28 лютого 2014 року компанія «Хонда Україна» проводить акцію для власників автомобілів Honda. В будь-якому офіційному сервісному центрі дилерів Honda ви зможете отримати знижку до 46% на оригінальні акумулятори й до 42% – на свічки запалювання.

Зима, з її сильними морозами й непогодою, – це завжди додаткове навантаження на вузли й системи автомобіля. Тому особливо важливо, щоб зі свічками запалювання й акумуляторами все було гаразд. Компанія Honda піклується про своїх клієнтів і дає їм можливість придбати оригінальні компоненти з неймовірною знижкою до 42%*.

Головні плюси оригінального обладнання – фірмові запчастини розроблені спеціально для вашого автомобіля й відповідають високим вимогам до якості Honda. Використовуючи комплектовання Honda, ви можете бути впевнені в їхній надійності, а значить, і в безпечній роботі вузлів і система автомобіля.

Оригінальні свічки запалювання Honda:

  • Розроблені в відповідності до стандартів Honda й з урахуванням особливостей кожного типу двигуна.
  • Працюють надійно, дозволяючи двигунові демонструвати заявлені характеристики динаміки й економічності впродовж усього терміну експлуатації.
  • Мають високу стійкість до утворення корозії й нагару.
  • Застосування високоякісних електродів забезпечує надійне запалювання й повне згорання паливної суміші.

Оригінальні АКБ Honda:

  • Мають довгий термін служби й відповідають усім технологічним і корпоративним вимогам, підтвердженим численними тестами й випробуваннями.  
  • Демонструють чудову працездатність на низьких та високих температурах і не вимагають додаткового обслуговування.
  • Мають вбудований індикатор електроліту.

В акції можуть взяти участь власники автомобілів Honda Civic 4D 2006-2011, Honda Civic 5D 2006-2011, Honda Accord 4D 2003-2013, Honda Accord Tourer 2003-2013, Honda CR-V 2007-2013 і Honda Pilot 2009-2013.

Honda традиційно підтримує своїх клієнтів, надаючи не тільки передові автомобілі, а й якісні оригінальні запчастини за розумною ціною.

 

  • Знижка вказана від рекомендованої роздрібної ціни, встановленої ТОВ «ТОВ Хонда Україна»