Honda у Формулі-1: Пілот команди Red Bull Racing Honda Макс Ферстаппен посів 2 місце на Гран-прі Великої Британії.

  3-й подіум поспіль! Такий початок сезону став найрезультативнішим для Honda з моменту її повернення до чемпіонату у 2015 році. Порівняно з минулорічними результатами після перших 4-х етапів Red Bull Racing Honda має наразі на 14 очок більше, а Scuderia Alpha Tauri Honda – на 9. 

  Недільна гонка була досить монотонною та не відзначалась особливою боротьбою пілотів між собою. Окремо можна зазначити аварію Даніїла Квята, через яку він вибув з гонки, та зіткнення Алекса Албона із суперником. Але наприкінці Гран-прі, коли здавалось, що пілоти фінішують в такому порядку, в гонку вступив новий гравець – шини, які, через високу зношеність, просто почали розриватися.

  На 50 з 52 кіл дистанції на боліді Mercedes Вальтері Боттаса стався прокол, після чого в Red Bull вирішили замінити шини на боліді Ферстаппена. Після піт-стопу Макс повернувся на трек на 2 позиції з відставанням в 34 секунди від лідера. На останньому колі вже в лідируючого пілота Mercedes також стався прокол. Як наслідок, Макс почав стрімко наздоганяти лідера, але, на жаль, пілот Red Bull не встиг випередити Хемілтона. На фініші відставання між ними становило лише 6 секунд.

   

  Результати

  Red Bull Racing Honda:

  Макс Ферстаппен (3 2)

  Алекс Албон (12 ⇑  8)

   

  Scuderia Alpha Tauri Honda

  П’єр Гаслі (11 7)

  Даніїл Квят (19 Н/Ф)

  Наступний етап Формули-1 відбудеться вже найближчої неділі 9 серпня також у Великій Британії.