Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda Civic підкорював журі на першому етапі конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018»

Новий Honda Civic підкорював журі на першому етапі конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018»
22 серпня 2017
1-2 серпня 2017 року, в рамках традиційного конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018», який буде проходити в листопаді цього року за підтримки ТОВ «Автомедіагрупп», відбувся наймасштабніший тест-драйв нових автомобілів. Захід проходив в Чернігівській області, в рамках якого відбулося більш ніж 20 тест-драйвів для кожного з автомобілів-претендентів близько 20 км кожен.

Honda Civic 2017 став одним з учасників першого етапу конкурсу і вже зарекомендував себе як комфортний і витривалий автомобіль. Незважаючи на те, що старт продажів моделі заплановано на кінець серпня – журналісти вже звернули увагу на переваги і характеристики нової моделі від світового бренду.

За словами членів журі, досвідчених автомобільних журналістів, Honda Civic чудово показав себе на складних маршрутах, чим підкорив абсолютно всіх учасників пробігу. Окрім чудової керованості, журналісти також відзначили хорошу звукоізоляцію на високих швидкостях, пружну енергоємну підвіску і високоефективну гальмівну систему. Нову модель Honda Civic назвали «найбільш містким і комфортним Civic за всі десять поколінь».

Важливо відзначити, що маршрут був прокладений в непростих, для автомобіля, умовах. На старті маршруту зустрічалися великі, рвані ями, а після маршрут переходив в швидкісну ділянку на рівнині. З подібним маршрутом автомобіль впорався чудово, зарекомендувавши себе з кращих сторін. Крім того, пробіг проходив в жорстких умовах, при температурі повітря 34 градуси, при цьому витрати палива був в межах заводських показників.

Civic – це культова і ключова модель для бренду Honda як в світі, так і в Україні. Це сучасний комфортний автомобіль, з футуристичною зовнішністю, передовими показниками потужності, багатим оснащенням і привабливою ціною. Ближче до зими в Україну заплановано поставки автомобіля Civic хетчбек з новими турбодвигунами і сучасними корисними опціями.