Honda Civic братиме участь у чемпіонаті по шосейно-кільцевих перегонах (WTCС)

Honda Civic братиме участь у чемпіонаті по шосейно-кільцевих перегонах (WTCС)
06 лютого 2012
Компанія Honda оголосила про участь свого нового європейського Civic у перегонах чемпіонату World Touring Car Championship (WTCC).

CEO компанії Honda Motors Таканобу Іто: "Ми вирішили брати участь у перегонах чемпіонату WTCC на європейському Civic. Заради цього проекту ми розробимо зовсім новий двигун! Нас надзвичайно надихнула можливість пройти нові випробування".

У рамках підготовки до перегонів Honda співробітничає з компаніями Mugen і J.A.S. Motorsport. Силами Mugen буде зроблений на замовлення гоночний двигун, спроектований у науково-дослідному центрі Honda. Також компанія надаватиме технічну підтримку команді протягом усіх гонок. J.A.S. Motorsport розробить гоночний автомобіль на базі нового 5-дверного Civic, який випускається на заводі Honda у Суїндоні (Великобританія).

Чотирициліндровий бензиновий гоночний двигун 1,6 л із прямим упорскуванням і турбонаддувом буде розроблений згідно з вимогами Міжнародної федерації автоспорту (FIA), які висуваються до автомобілів категорії Super 2000.

Honda має намір приєднатися до WTCC уже в цьому сезоні і взяти участь у перших своїх заїздах. Зараз іще тривають переговори з FIA, але вже відомо, що  Honda візьме участь у заїздах у Японії (21 жовтня 2012 року на трасі Судзука), Китаї й Макао. Надалі Honda буде представлена командою із двох машин під керуванням J.A.S. Motorsport на всіх перегонах Чемпіонату 2013 року.

Участь у перегонах завжди була невід'ємною частиною філософії Honda. Наприкінці 1950-х років Honda уперше з'явилася на мотоперегонах Isle of man T.T. і вже в 60-х була присутня на "Формулі 1". Приєднання до чемпіонатів WTCC відкриває нову сторінку участі Honda в автоспорті й служить ідеальною платформою для демонстрації спортивного духу Honda її численним шанувальникам по всьому світу.