Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Civic отримав премію «Автомобіль року» від AutoGuide.com

Honda Civic отримав премію «Автомобіль року» від AutoGuide.com
16 грудня 2015
Новий Honda Civic став володарем звання «Автомобіль Року» від відомого порталу AutoGuide.com. Журналісти особливо відзначили стильний дизайн моделі і 1,5-літровий двигун з турбонаддувом.

«Від себе особисто і від своїх колег вітаю всю велику команду Honda. Новий Civic вийшов одним з найкращих, на якому мені довелося їздити. Розроблений інженерами турбований мотор, а також репутація Honda надійного та якісного виробника не залишили нас байдужими», - прокоментував редакційний директор AutoGuide, Колум Вуд.

Нагадаємо, що нинішнє покоління Civic оснащується декількома двигунами: 2-літровим мотором VTEC ,потужністю 158 к.с. і силовим агрегатом DOHC з турбонаддувом об'ємом 1,5 л і 174 к.с.

Новий автомобіль демонструє високі показники паливної економічності. Витрата автомобіля, оснащеного 2-літровим VTEC і безступінчатою CVT становить 7,6 л / 100 км в місті і 5,7 л / 100 км при русі по трасі. Турбований DOHC, агрегований аналогічної коробкою передач показує результати на рівні 7,6 л / 100 км в міських умовах і 5,8 л / 100 км у заміському циклі. При експлуатації в змішаному режимі споживання палива складає 6,7 л / 100 км.

Варто відзначити, що Civic нового покоління отримав виразний спортивний дизайн з гострими лініями кузова і світлодіодною оптикою. Інженери збільшили базу автомобіля на 35 мм і ширину на 58 мм, що дозволило додати додаткового простору для ніг задніх пасажирів.

В обробці салону були використані якісні матеріали, а також з'явилися додаткові опції, серед яких варто відзначити підігрів передніх і задніх сидінь, клімат-контроль і дистанційний запуск двигуна. Крім того, автомобіль оснащений мультимедійною системою, що володіє широкими можливостями підключення різних гаджетів, що працюють як на ОС Android, так і IOS.

«Civic традиційно вважається кращим вибором серед покупців, що віддають перевагу невеликим міським автомобілям. Ми раді, що він визнаний автомобілем року і сподіваємося, що наші клієнти оцінять потенціал нової моделі», - прокоментував старший віце-президент і генеральний менеджер американського представництва Honda, Джефф Конрад.