Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Civic визнаний «Автомобілем року в Канаді»

Honda Civic визнаний «Автомобілем року в Канаді»
12 лютого 2016
10-е покоління моделі Honda Civic отримало звання «Автомобіль року в Канаді». Титул присуджується Асоціацією автомобільних журналістів Канади (AJAC), в цьому році церемонія проходила в рамках Міжнародного автосалону в Торонто.

Варто відзначити, що Civic виготовляється на заводі в Аллістоне, провінція Онтаріо.

«Я хотів би подякувати AJAC за цю нагороду. Новий Civic є найбільш інноваційним на найамбітнішим за всю історію моделі, що задає нові стандарти в сегменті компактних автомобілів», - прокоментував президент Honda Canada Inc, Джеррі Чонкіна.

Нагадаємо, нинішнє покоління Civic оснащується декількома двигунами: 2-літровим мотором VTEC, потужністю 158 к.с. і силовим агрегатом DOHC з турбонаддувом об'ємом 1,5 л і 174 к.с.

Варто відзначити, що Civic нового покоління отримав виразний спортивний дизайн з гострими лініями кузова і світлодіодною оптикою. Інженери збільшили базу автомобіля на 35 мм і ширину на 58 мм, що  додало додаткового простіру для ніг задніх пасажирів.

В обробці салону використані якісні матеріали, а також з'явилися додаткові опції, серед яких варто відзначити підігрів передніх і задніх сидінь, клімат-контроль і дистанційний запуск двигуна. Крім того, автомобіль оснащений мультимедійною системою, яка має широкі можливості підключення різних гаджетів, які працюють як на ОС Android, так і iOS.