Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Civic отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick+

Honda Civic отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick+
15 січня 2016
Новий седан Honda Civic отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick+ від Страхового інституту дорожньої безпеки США (IIHS). Бездоганні результати автомобіль показав у тому числі і в превентивному фронтальному тестуванні: пакет систем Honda зондування та технології, що допомагають водієві запобігти зіткненням, роблять Civic однією з найбезпечніших моделей на ринку.

«Подібні результати наочно демонструють, що новий Civic не тільки є продуктивним, економічним і вишуканим автомобілем, але і пропонує передові рішення в області безпеки. З наявними в нашому арсеналі технологіями, у тому числі адаптивним круїз-контролем, ми пропонуємо клієнтам цілий комплекс рішень, що відрізняються від аналогічних у класі», - прокоментував старший віце-президент і генеральний менеджер американського представництва Honda, Джефф Конрад.

Нагадаємо, що новий Honda Civic був визнаний Північноамериканським автомобілем року на міжнародному автосалоні в Детройті. Модель повторила успіх 2006 року, коли також була визнана кращою.

Нинішнє покоління Civic оснащується декількома двигунами: 2-літровим мотором VTEC, потужністю 158 к.с. і силовим агрегатом DOHC з турбонаддувом, об'ємом 1,5 л і 174 к.с.

Варто відзначити, що Civic нового покоління отримав виразний спортивний дизайн з гострими лініями кузова і світлодіодною оптикою. Інженери збільшили базу автомобіля на 35 мм і ширину на 58 мм, що дозволило додати додатковий простір для ніг задніх пасажирів.

На даний момент інформації про появу моделі на українському ринку немає.