Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA CRF450 RALLY – НОВИЙ МОТОЦИКЛ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ У ДАКАРІ

HONDA CRF450 RALLY – НОВИЙ МОТОЦИКЛ ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ У ДАКАРІ
14 жовтня 2013
Компанія Honda представила перші офіційні фотографії нового мотоцикла CRF450 RALLY, розробленого спеціально для ралійних перегонів. Дебют нового байка запланований на січень 2014 року, коли почнеться «Ралі Дакар 2014: Аргентина, Болівія, Чилі». Новий CRF450 RALLY стане основним мотоциклом для ралійної команди Honda – TEAM HRC.

Після 24 років перерви команда TEAM HRC повернулася в перегони Дакар у січні 2013 року з попередньою моделлю CRF450 RALLY, в основі якої лежала серійна версія байка CRF450X. Участь в «Ралі Дакар 2013» дозволила зібрати достатньо інформації про такі ключові параметри, як потужність двигуна, аеродинаміка, зносостійкість та особливості техобслуговування. Надалі отримані дані були використані для розроблення нової модифікації. Створений в результаті CRF450 RALLY отримав систему електронного впорскування палива PGM-FI*, що довела свою ефективність у складних і вкрай мінливих умовах ралі Дакар. Новий CRF450 RALLY буде використовуватися TEAM HRC, а також протягом 2014 року буде представлятися іншим командам як ралійна модель.

TEAM HRC візьме участь у «Ралі Марокко 2013», що стартувало 13 жовтня. Команду представлять 5 пілотів на п’яти мотоциклах CRF450 RALLY. Такий же склад, але вже на нових мотоциклах, буде й на «Ралі Дакар 2014». Тестування в реальних умовах перегонів допоможе отримати необхідні дані для подальшого удосконалення байка.

 

*PGM-FI є зареєстрованою торгівельною маркою компанії Honda Motor Co, Ltd.