Honda CR-V – найпродаваніший SUV у світі за результатами першого кварталу 2014 року

Honda CR-V – найпродаваніший SUV у світі за результатами першого кварталу 2014 року
28 липня 2014
За даними компанії “Focus2Move”, яка надає консалтингові послуги в галузі автопродажів, Honda CR-V продемонстрував найвищі в світі показники продажів серед позашляховиків за перший квартал 2014 року. Результати дослідження показують, що в першій чверті 2014 року було продано 165 017 автомобілів CR-V, що вище за показники за той самий період 2013 року – 161 837.

В рейтингу 50 найпродаваніших автомобілів у світі CR-V перебуває на одинадцятому місці за показниками за цю чверть, випереджуючи таких конкурентів, як Toyota RAV4, Volkswagen Tiguan и Nissan Qashqai.

Проаналізувавши показники, легко передбачити такий самий успіх і в другому кварталі поточного року, з тим, що CR-V зберігав звання найпопулярнішого позашляховика упродовж травня, займаючи восьме місце в щомісячних рейтингах продажів – 63 241 автомобіль, що навіть перевищує рейтинг найпродаванішого автомобіля за травень – Ford Fiesta. Всього за перші п’ять місяців року було продано 286 685 автомобілів CR-V.

Успіх CR-V на світовій арені можна значною мірою віднести й до концепту цього автомобіля – оптимальному балансу між ефективністю й продуктивністю седана й практичністю, універсальністю й безпечністю позашляховика.

Продажі CR-V в Європі за останні місяці підстрибнули завдяки випуску моделі 1,6 i-DTEC, що покликана задовольнити все більшу потребу в автомобілях із екологічнішими дизельними двигунами й попит на позашляховики з двоколісним приводом. Наразі монопривідні моделі складають понад чверть продажів позашляховиків класу С на європейському ринку.