Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Fit – найгарячіший спортивний компакт на шоу SEMA

Honda Fit – найгарячіший спортивний компакт на шоу SEMA
06 листопада 2014
Цілком новий Honda Fit 2015 отримав звання «Найгарячішого спортивного компакта» на церемонії відкриття шоу SEMA 2014, де також було представлено дев’ять варіантів його індивідуального оформлення. Перлиною виставкового стенду Honda на шоу SEMA став Fit, оформлення якого виконала команда «Тжин Едішн» в рамках проекту «Fit Performance Project».

«Fit 2015 – це достойне поповнення в сім’ї спортивних компактних автомобілів Honda, а тепер він іще й отримав звання «Найгарячішого компакта», – каже Джеф Конрад, старший віце-президент і генеральний директор American Honda Motor Co, Inc. – Універсальний автомобіль, що дарує задоволення від руху та пропонує відмінну якість, новий Fit став вдалим автомобілем у багатьох аспектах, а зараз іще й дуже приємно бачити, як він дає власникам простір для самовираження».

Упродовж декількох попередніх місяців і компанія, і прихильники бренду спілкували за перебігом проекту, в якому шість команд оформляли новий Fit на свій смак. Із шести команд за результатами голосування глядачів перемогла «Тжин Едішн», а нагороду за перше місце отримала «Кенії Вііклс». Всі шість команд оформляли Fit буквально у всіх на очах – використовуючи платформу Tumblr. Фотографії, відео й анімовані зображення, що показують трансформації в процесі виконання, були опубліковані на сайті hondaloves.tumblr.com, де глядачі могли голосувати за команду, що їм сподобалася.

На стенді Honda була представлена ціла серія продуктів, покликана підкреслити великий асортимент техніки від Honda окрім автомобілів: Pioneer 500, NC700X, CBR300R і широко популярний Grom.