Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda і Continental отримали нагороду за спільну розробку

Honda і Continental отримали нагороду за спільну розробку
14 квітня 2016
Компанія Honda і виробник автомобільних компонентів Continental отримали нагороду “Automotive News PACE Innovation Partnership Award 2016» за спільну розробку системи BLRC - Bidirectional Long Range Communications.

BLRC дозволяє водієві управляти з брелока запуском двигуна, активувати клімат-контроль, відкривати і закривати автомобіль, при цьому діапазон дії пристрою становить 600 метрів.

«Ми пишаємося, що отримали цю престижну нагороду за співпрацю з Honda. Наше партнерство дозволило розробити інноваційне рішення для забезпечення зв'язку з автомобілем навіть на значній відстані», - прокоментував президент північноамериканського представництва Continental, Джефф Клей.

«Створення успішного партнерства не відбувається відразу. Це вимагає часу, побудови довірчих відносин, злагодженої командної роботи. У підсумку ми отримуємо продукт, який важливий для наших клієнтів. Для нас велика честь отримати визнання експертів за нашу роботу», - прокоментував президент Honda R&D Americas, Inc., Френк палучить.

Компанії Honda і Continental створили запатентовану технологію, яка дозволяє зв'язати ключ і автомобіль через приймач, вмонтований у транспортний засіб.