HONDA І GENERAL MOTORS ЗАЙМУТЬСЯ СПІЛЬНИМ РОЗРОБЛЕННЯМ ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

HONDA І GENERAL MOTORS ЗАЙМУТЬСЯ СПІЛЬНИМ РОЗРОБЛЕННЯМ ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ
04 липня 2013

Honda і General Motors заявили сьогодні про підписання довгострокової рамкової угоди про спільне розроблення паливних елементів та технологій зберігання водню наступного покоління до 2020 року. Мета такої співпраці – забезпечення вільного обміну досвідом між компаніями, зниження собівартості продукції за рахунок збільшення виробничих потужностей та розроблення єдиної стратегії постачання.

Спільно з усіма зацікавленими сторонами, GM та Honda планують працювати над подальшим розвитком мережі спеціалізованих заправних станцій для автомобілів на паливних елементах. Покращення інфраструктури – першочергова задача для забезпечення життєздатності таких автомобілів у довгостроковій перспективі та їх позитивного сприйняття споживачами.

Honda і GM – визнані лідери технологічних рішень, пов’язаних із використанням паливних елементів. За даними Clean Energy Patent Growth Index (Індекс зростання для патентів на екологічно чисті технології), Honda і GM займають, відповідно, 1-е та 2-е місця за кількістю патентів, пов’язаних із паливними елементами, які були зареєстровані компаніями в період із 2002 по 2012 рік. При цьому загальна кількість патентів обох компаній перевищує 1200.

«Це співробітництво має за основу досвід Honda та GM як лідерів у сфері водневих паливних елементів, – повідомив Ден Акерсон, голова керівництва й виконавчий директор GM. – Ми переконані, що цей найкращий підхід до розвитку такої важливої технології, як ця, здатна знизити залежність від запасів нафти й сприяти популяризації екологічно чистих засобів пересування».

Таканобу Іто, президент та виконавчий директор Honda Motor Co. Ltd., зазначив: «Серед усіх технологій із нульовим викидом CO2, електромобілі на паливних елементах мають однозначну перевагу з погляду далекості руху без дозаправлення та часу на перезаправлення, які не поступаються автомобілям із традиційними бензиновими двигунами. Honda і General Motors мають намір пришвидшити процес проникнення на ринок екологічно чистих транспортних засобів, тож я радий співробітництву наших компаній. Воно дозволить об’єднати наші розробки в галузі паливних елементів та створити просунутішу систему, що буде водночас і потужнішою, і доступнішою».

У рамках програми GM під назвою Project Driveway, що стартувала в 2007 році, парк із 119 автомобілів на водневих паливних елементах подолав понад 3 мільйони миль по дорогах загального користування, що більше, ніж у будь-якого іншого автовиробника.

 У 2002 році Honda почала продавати в лізинг свій перший автомобіль на паливних елементах, Honda FCX, і постачила 85 таких автомобілів у США та Японію, включно із його наступником, моделлю FCX Clarity, який був названий «Зеленим автомобілем року» в 2009 році. Honda надала можливість клієнтам із США випробувати ці автомобілі та зібрала важливі дані, що стосувалися використання автомобілів на паливних елементах у реальних умовах.

Як уже повідомлялося, Honda планує в 2015 році почати продажі наступного покоління FCX Clarity в США і Японії, а потім – у Європі. GM повідомить про свої плани відносно виробництва паливних елементів у найближчий час.

Технології із застосуванням паливних елементів покликані розв’язати багато головних проблем, із якими зіштовхуються сучасні автомобілі – нафтова залежність, шкідливі викиди, низька ефективність, невисока далекість руху без дозаправлення та довгий час заправлення. Автомобілі на паливних елементах використовують як паливо водень – відновлюване джерело енергії, отримуваної із повітря та біомаси. Єдиний викид автомобілів на паливних елементах – це чиста водяна пара.
Окрім цього, автомобілі на паливних елементах можуть проїхати без дозаправлення до 400 миль та можуть перезаправлятися за менш, ніж три хвилини. Важливо, що двигуни на паливних елементах можна встановлювати як на невеликих, так і на габаритних транспортних засобах.