Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA І GUANGZHOU AUTOMOBILE GROUP ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ACURA В КИТАЇ

HONDA І GUANGZHOU AUTOMOBILE GROUP ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ACURA В КИТАЇ
22 липня 2013

Honda Motor Co., Ltd. і китайський автовиробник Automobile Group Co., Ltd. підписали угоду про спільний розвиток бренду Acura в Китаї. Подальші кроки: детальне обговорення планів та запуск локального виробництва на потужностях Guangqi Honda Automobile Co., Ltd. (GHAC) в 2016 р.
У 1998 році Honda і Guangzhou Automobile Group заснували сумісне підприємство
GHAC, що займається виробництвом і продажем автомобілів Honda в Китаї. Успішна співпраця триває уже 15 років, а нині, коли сегмент автомобілів преміум-класу на китайському ринку стрімко зростає, компанії вирішили розширити партнерство. Тепер обидва автовиробники взялися за детальне обговорення планів щодо початку виробництва Acura в Китаї.
Бренд Acura був уперше представлений у США в 1986 році. Продажі автомобіля в Китаї почалися з вересня 2006 року. Тепер  у лінійку Acura на китайському ринку входять 6 авто, включно з MDX, RDX, ILX и RLX. Від моменту запуску на китайському ринку Acura пропонує найвигідніші умови гарантії серед автобрендів преміум-сегмента: 4 роки або 100 000 км пробігу, а також безплатне сервісне обслуговування.
У квітні цього року на Шанхайському автосалоні 2013 був представлений Acura Concept SUV-X. Цей концепт невеликого SUV був розроблений переважно для китайського ринку. Acura планує почати його серійне виробництво в найближчі три роки.