Honda та Hitachi створюють спільне підприємство

Honda та Hitachi створюють спільне підприємство
07 лютого 2017
Honda Motor Co та компанія Hitachi Automotive Systems Ltd оголосили про підписання «Меморандуму про взаєморозуміння», з метою створення спільного підприємства для розробки, виробництва і продажу двигунів для електричних транспортних засобів. Обидві компанії найближчим часом проведуть офіційні переговори щодо створення нової компанії.

 

Hitachi Automotive Systems, Ltd почали продавати електричні силові агрегати в 1999 році і з тих пір вдосконалювали свої технології. Компанія поставляла свою продукцію для виробників в Японії і по всьому світу та заслужили високу оцінку автомобільної галузі.

Honda в 1999 році випустила першу гібридну модель Insight. На даний момент компанія сфокусована на подальше розширення лінійки автомобілів, що працюють на альтернативних джерелах енергії. В майбутньому ринок даних транспортних засобів лише зростатиме. Грунтуючись на цих фактах, Honda і Hitachi підписали угоду, що передбачає взаємодію в розробці і виробництві високотехнологічних двигунів.

Разом зі створенням нового підприємства, обидві компанії будуть розширювати глобальну мережу поставок. Виробничі потужності розмістяться в місті Хататінака, Японія. Відкриття заводу заплановано на липень 2017 року.