Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda та Hitachi створюють спільне підприємство

Honda та Hitachi створюють спільне підприємство
07 лютого 2017
Honda Motor Co та компанія Hitachi Automotive Systems Ltd оголосили про підписання «Меморандуму про взаєморозуміння», з метою створення спільного підприємства для розробки, виробництва і продажу двигунів для електричних транспортних засобів. Обидві компанії найближчим часом проведуть офіційні переговори щодо створення нової компанії.

 

Hitachi Automotive Systems, Ltd почали продавати електричні силові агрегати в 1999 році і з тих пір вдосконалювали свої технології. Компанія поставляла свою продукцію для виробників в Японії і по всьому світу та заслужили високу оцінку автомобільної галузі.

Honda в 1999 році випустила першу гібридну модель Insight. На даний момент компанія сфокусована на подальше розширення лінійки автомобілів, що працюють на альтернативних джерелах енергії. В майбутньому ринок даних транспортних засобів лише зростатиме. Грунтуючись на цих фактах, Honda і Hitachi підписали угоду, що передбачає взаємодію в розробці і виробництві високотехнологічних двигунів.

Разом зі створенням нового підприємства, обидві компанії будуть розширювати глобальну мережу поставок. Виробничі потужності розмістяться в місті Хататінака, Японія. Відкриття заводу заплановано на липень 2017 року.