Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA І SNAM ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО УТИЛІЗАЦІЮ БАТАРЕЙ ГІБРИДНИХ АВТО В ЄВРОПІ

HONDA І SNAM ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО УТИЛІЗАЦІЮ БАТАРЕЙ ГІБРИДНИХ АВТО В ЄВРОПІ
13 вересня 2013

HONDA MOTOR EUROPE LTD. уклала довгостроковий договір із французькою організацією SNAM. В рамках угоди SNAM стане займатися загальноєвропейським збиранням та утилізацією нікель-метал-гідридних та літій-іонних акумуляторних батарей гібридних автомобілів Honda.

Honda Motor Europe і SNAM спільно розробили загальноєвропейський алгоритм дій, що дозволяють контролювати всі етапи переміщення використаних батарей із дилерських салонів і центрів перероблення авто на утилізацію.

В результаті кожен із зібраних акумуляторів буде перероблений на виробничих майданчиках SNAM в Сен-Кантен-Фаллав´є (Ізер) і Вів’є (Аверон). Французька компанія – один зі світових лідерів із перероблення батарей. Підприємство сертифіковане за системою екологічного менеджменту згідно з міжнародним стандартом ISO 14001.

Кожна точка збору батарей мережі Honda буде тісно співпрацювати зі SNAM, щоб забезпечити відповідність перероблення нікель-метал-гідридних і літій-іонних акумуляторів європейським стандартам. Виймання і перероблення промислових батарей у Європі регулюється Директивою ЕС 2006/66/EC, що набула чинності 26 вересня 2006 року.

Honda прагне зберегти обмежені ресурси планети. Серед екологічних ініціатив компанії: розроблення економічних автомобілів, включно з гібридами, а також створення виробничих ланцюжків, направлених на вторинне використання та перероблення продукції Honda.