Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda і W+K London презентували ролик, присвячений відданості Honda тестуванням і випробуванням

Honda і W+K London презентували ролик, присвячений відданості Honda тестуванням і випробуванням
06 серпня 2014
Компанії Honda Motor Europe і Wieden+Kennedy London вирішили відсвяткувати успіх лінійки автомобілів Civic новою багатоканальною маркетинговою кампанією, покликаною підкреслити надзвичайну відданість Honda ретельному тестуванню. Кампанія має за основу ідею, що «буває тестування, а буває тестування, проведене Honda», демонструючи, скільки зусиль виробник готовий прикласти, тестуючи свої автомобілі, а особливо модель Civic.

Прикладом таких випробувань може стати кімната зі спеціально контрольованим кліматом, розміщена на заводі Honda в місті Суїндон, Великобританія. Автомобілі, вироблені в Європі (Civic, CR-V і Jazz), проходять тестування в екстремальних умовах за температур від -30°C до +80°C.

30-секундний ролик, що показує екстремальні умови, за яких проводяться тестування автомобілів Civic – від льодяного повітря до розпеченого – демонструє, як машина покривається льодом, а потім тане на змінному тлі.

Дані, що стали основою для кампанії, були отримані з дослідження споживацької поведінки, проведеного компанією Google. Це дослідження показало, що здатність витримувати екстремальні умови грає одну з ключових ролей у процесі ухвалення рішень щодо купівлі автомобіля. Кампанія підкреслює привабливість Civic, ще й укріплюючи його репутацію безпечного та надійного автомобіля.

Кампанія складається з 30-секундного фільму, доповненого 10-секундним он-лайн фільмом і прес-релізом. Також користувачам буде доступна інтерактивна версія фільму, в якій глядачі зможуть самостійно міняти температуру й спостерігати за змінами в середовищі.