Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Insight-2012на франкфуртському автосалоні. Новий мінімум викидів СО2: усього 96 г/км

Honda Insight-2012на франкфуртському автосалоні. Новий мінімум викидів СО2: усього 96 г/км
06 вересня 2011
На Франкфуртському автосалоні у вересні 2011 року Honda представить оновлений гібрид Insight із рівнем викидів CO2 усього 96 г/км. Також Insight зразка 2012 року відрізняється оптимізованим двигуном і оновленою підвіскою, поліпшеною аеродинамікою, оновленим екстер'єром і інтер'єром, підвищеним комфортом і поліпшеними ходовими характеристиками.

Викидаючи всього 96 г/км CO₂, Insight став іще більш дружнім до довкілля. Нове скорочення викидів і підвищення економії палива забезпечені поліпшенням аеродинамічних характеристик і роботи силового привода. Свою роль у зменшенні витрати пального зіграли зниження тертя у двигуні, оновлений варіатор і кондиціонер із новою системою охолодження. В Insight 2012 року використовується продуктивний, компактний і випробуваний i-VTEC двигун об’ємом 1,3 л у комбінації з електромотором. Аналогічна конфігурація застосовується в новому Jazz Hybrid.

Зміни зачепили й зовнішність Insight, який одержав нові радіаторні ґрати. Оновлений дизайн задньої частини включає новий тонкий спойлер, який збільшує загальну площу заднього скла, оновлений декор задніх відкидних дверей і зменшений блок електродвигуна склоочисника, що робить задній огляд ще зручнішим.

Заради більшого комфорту й стійкості під час руху зазнали перегляду двигун і підвіска. Ще раз підкреслюють підвищену якість і комфорт Honda Insight 2012  й зміни у його салоні: сидіння оббиті новою тканиною, панелі оздоблені під чорне дерево. Над головою пасажирів задніх сидінь додалося ще 10 мм вільного простору.

Затишок у салоні значно підвищився завдяки зниженню шумів двигуна й дорожнього покриття, чутних через покришки й підвіску.

Важливо відзначити, що Insight збирається на безвідходному підприємстві з комплексом енергозберігаючих технологій, які зменшують вплив на довкілля. Після закінчення життєвого циклу автомобіля передбачена його максимальна утилізація й переробка, при цьому батареї можуть бути утилізовані дилерами Honda в усьому світі.