Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda інвестувала 424 млн доларів у будівництво нового автомобільного заводу в Бразилії

Honda інвестувала 424 млн доларів у будівництво нового автомобільного заводу в Бразилії
27 листопада 2013

Honda Automoveis do Brazil Ltda. (HAB), бразильський підрозділ із виробництва та продажів автомобілів Honda, почав будівництво нового продукційного майданчика в місті Ітірапіна (штат Сан-Паулу). Виробнича потужність майбутнього заводу складе 120 000 автомобілів на рік, при цьому перші авто повинні зійти з конвеєра вже в 2015 році. Спочатку тут будуть випускати компактні міські хетчбеки Fit, а в перспективі в модельному ряді з’являться інші моделі цього ж класу.

 Загальний об’єм інвестицій у нове виробництво склав 424 млн доларів (43 млрд японських йен). В цю суму входять витрати на купівлю 5,8 млн м2 землі, закупівля обладнання й безпосередньо будівельні роботи. На заводі буде створено 2 000 нових робочих місць. Відповідно до екологічної стратегії Honda виробничі процеси на заводі будуть скорочені, а під час фарбування застосовуватимуться дружні до середовища технології. Ба більше, на заводі будуть реалізовані популярні енергоощадні рішення, включно з оптимальним застосуванням автоматизованих технологій.

Створення нового заводу – ще один крок Honda, спрямований на укріплення своїх позицій у Бразилії. Тепер спільний об’єм виробництва заводів в Ітірапіні й Сумарі складе 240 000 автомобілів на рік. Крім цього, до кінця 2013 року Honda планує відкрити на заводі в Сумарі науково-дослідницький центр.

 «Будучи четвертим за розміром світовим ринком, Бразилія є одним із ключових регіонів для Honda, – коментує Таканобу Ито, президент та виконавчий директор Honda Motor Co. – За допомогою нового заводу й науково-дослідницького центру ми зможемо запропонувати споживачам ще швидші й екологічніші транспортні засоби – саме такі, яких очікують бразильські водії».

 Honda начала почала постачання мотоциклів у Бразилію в 1971 році, а виробництво стартувало в 1976-му. Загальний об’єм інвестицій в мотоциклетний бізнес на даний момент складає 3,7 млрд бразильських реалів. Автовиробництво було запущено в 1997 році, а загальна сума вкладів у цю сферу, включаючи новий завод, вже складає 3,5 млрд бразильських реалів. Прагнучи бути проактивною в захисті довкілля, Honda інвестувала 100 млн бразильських реалів у створення вітропарку, який забезпечить потреби автозаводів (близько 95 000 МВт/год). Його будівництвом займається Honda Energy do Brasil Ltda., а роботу електростанція почне в вересні 2014 року.