Honda Jazz був названий найкращим автомобілем для жінок 2014 року

Honda Jazz був названий найкращим автомобілем для жінок 2014 року
08 грудня 2014
Новозеландський журнал «Світ жінки» назвав популярний супер-міні Honda Jazz найкращим автомобілем для жінок 2014 року.

Журі проведеного журналом конкурсу, що складалося з журналісток-представниць 15 країн, вже вп’яте зібралося, щоб визначити найкращі автомобілі в шести категоріях: сімейний, спортивний, преміальний автомобіль, кроссовер, екологічний автомобіль та дружнє до бюджету авто. До уваги бралися десять різних критеріїв, серед яких дизайн і функціональність, стиль і привабливість, зручність, місткість та якість руху. 

Сенді Майр, генеральний директор й  засновниця конкурсу «Найкращий автомобіль року для жінок», коментує: «Компанія Honda може дуже пишатися цим досягненням. Увійти до нашого списку переможців дуже важко – журналістки, що пишуть про автомобілі,  дуже проникливі, так що отримати звання найкращого автомобіля – це привід для гордості». 

Honda Jazz, будучи представником категорії «негабаритних» автомобілів Honda, створений на глобальній платформі компанії з центральним розміщенням паливного бака. Поєднувана з універсальними сидіннями Magic Seats® можливість місяти простір автомобіля відповідно до своїх потреб пропонує власникові практичність і зручність. Завдяки технології  Earth Dreams, притаманній двигунам, європейська модель також пропонує покращену паливну економічність та продуктивність.