Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda Jazz був названий найкращим автомобілем для жінок 2014 року

Honda Jazz був названий найкращим автомобілем для жінок 2014 року
08 грудня 2014
Новозеландський журнал «Світ жінки» назвав популярний супер-міні Honda Jazz найкращим автомобілем для жінок 2014 року.

Журі проведеного журналом конкурсу, що складалося з журналісток-представниць 15 країн, вже вп’яте зібралося, щоб визначити найкращі автомобілі в шести категоріях: сімейний, спортивний, преміальний автомобіль, кроссовер, екологічний автомобіль та дружнє до бюджету авто. До уваги бралися десять різних критеріїв, серед яких дизайн і функціональність, стиль і привабливість, зручність, місткість та якість руху. 

Сенді Майр, генеральний директор й  засновниця конкурсу «Найкращий автомобіль року для жінок», коментує: «Компанія Honda може дуже пишатися цим досягненням. Увійти до нашого списку переможців дуже важко – журналістки, що пишуть про автомобілі,  дуже проникливі, так що отримати звання найкращого автомобіля – це привід для гордості». 

Honda Jazz, будучи представником категорії «негабаритних» автомобілів Honda, створений на глобальній платформі компанії з центральним розміщенням паливного бака. Поєднувана з універсальними сидіннями Magic Seats® можливість місяти простір автомобіля відповідно до своїх потреб пропонує власникові практичність і зручність. Завдяки технології  Earth Dreams, притаманній двигунам, європейська модель також пропонує покращену паливну економічність та продуктивність.