Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda на Франкфуртському автосалоні-2011: перший погляд на новий Civic

Honda на Франкфуртському автосалоні-2011: перший погляд на новий Civic
31 серпня 2011
У вересні на Франкфуртському автосалоні Honda представить нове покоління Honda Civic. Новий Civic спеціально адаптований до особливостей європейських доріг, що дозволить йому скласти серйозну конкуренцію в С-класі. У салонах європейських і українських дилерів новий Civic з'явиться на початку 2012 року.

Серед багатьох переваг нового хетчбека Civic слід відзначити свіжий дизайн задньої частини кузова із сигнальними ліхтарями, сполученими зі спойлером, аеродинамічні особливості якого забезпечують ідеальне обтікання автомобіля повітряними потоками зверху і з боків.

Попередня модель зазнала ґрунтовного перегляду з метою поліпшення ходових характеристик, підвищення комфортності водіння, якості виконання салону й скорочення викидів CO2. При цьому новий Civic хетчбек зберіг один із найоб'ємніших багажних відсіків у своєму класі й унікальну здатність до трансформації простору салону.

Міцуру Карія, керівник проекту по створенню нового Civic: "Машина має бути безпечною, легкою в керуванні й доступною за ціною. І вона точно має бути неперевершеною, якщо говорити про співвідношення ціни й технічних характеристик".

Більше інформації про новий Civic можна побачити в серії короткометражних фільмів, які розповідають про основні етапи розробки й особливості нового автомобіля, які Honda підготувала напередодні дебюту нового покоління: http://www.youtube.com/user/HondaInUkraine

Іншим яскравим представником моделей Honda-2012 на Автосалоні стане Insight з оновленим екстер’єром. Також будуть представлені новітні модифікації CR-Z, CR-V, Jazz і Accord.

На додачу до автоновинок Honda запропонує до уваги публіки нові зразки мотоциклів і силового обладнання.

Майбутнє Honda презентуватиметься концептами EV і EV-Neo: чотирьох- і двоколісними електромобілями, включаючи автомобіль на паливних елементах FCX Clarity і гібридну платформу з можливістю підключення до електромережі.