HONDA на автосалоні в Женеві: концепт нового спорткара NSX і прототип європейського CR-V

HONDA на автосалоні в Женеві: концепт нового спорткара NSX і прототип європейського CR-V
07 лютого 2012
На 82-му Міжнародному автосалоні в Женеві 8-18 березня 2012 року Honda представить ряд прем'єр для європейського ринку, включаючи два спортивні концепт-кари, прототип європейського CR-V а також абсолютно новий дизельний двигун з об’ємом 1,6l

Концепт Honda NSX

У Женеві відбудеться європейська прем'єра сенсаційного концепту нового NSX. Визначальний напрямок дизайну й технологій наступного покоління суперкара Honda, новий NSX із середньомоторним компонуванням двигуна V6 буде обладнаний багатьма технологічними новинками. Зокрема, новим поколінням передової системи повного привода — Sport Hybrid SH-AWD®. Його поява на ринку очікується протягом найближчих трьох років.

Прототип європейського CR-V

У рамках автосалону Honda представить і прототип нового європейського CR-V, який дозволить скласти уявлення про четверте покоління автомобіля, очікуваного в продажу на європейському ринку вже цієї осені, а в Україні — наступної зими. Оригінальна концепція моделі продовжується в новому поколінні: автомобіль Honda CR-V удосконалюється, задовольняючи й передбачаючи всі очікування споживачів від SUV на найвищому рівні.

EV-STER

Honda продовжує розвивати лінійку спортивної продукції для задоволення від водіння. На шоу відбудеться європейський дебют концепту EV-STER. Відкритий задньопривідний спортивний електромобіль для двох осіб є зразком сучасного динамічного стилю й високих екологічних показників.

Технологія "Earth Dreams". Новий дизельний двигун 1,6 л

Технологія Honda "Earth Dreams" представляє серію нових двигунів із високою продуктивністю й чистотою викидів. Вона має замінити двигуни всього продуктового ряду Honda, а новий 1,6 л дизель стане першим із цієї серії для Європи. Найлегший у своєму класі, виділяє CO2 менше ніж 100 г\км, він стане лідером по співвідношенню ощадливості й продуктивності. На стенді Honda двигун буде показаний у розрізі.

Новий Honda Jazz для Європи

На Женевському автошоу вперше будуть представлені дві нові модифікації моделі Honda Jazz. Очікуваний у продажу з літа 2012 року, Jazz Si має спортивну підвіску, оновлений екстер'єр і салон у спортивній стилістиці.