Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA НА РАЛІ ДАКАР 2013: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ

HONDA НА РАЛІ ДАКАР 2013: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
09 січня 2013
Після тривалої перерви Honda відновила участь у класі мотоциклів на Ралі Дакар. У 2013 році команду TEAM HRC представляють троє гонщиків: Хелдер Родрігес (Португалія), Хав'єр Піссоліто (Аргентина) і Джонні Кемпбелл (США).

Раніше планувалося, що їх буде п'ятеро, але Феліпе Занол (Бразилія) і Сем Сандерленд (Великобританія) не змогли взяти участь через травми, отримані під час тестових заїздів у пустелі Мохаве (США).

«Феліпе Занол і Сем Сандерленд були частиною команди від самого заснування TEAM HRC і брали участь у всіх випробуваннях і в Ралі Марокко. Обидва гонщики зробили свій внесок в удосконалення характеристик. На жаль, вони пропустять фінальний етап, що, на мою думку, не заважає їм відігравати важливу роль у команді. Завдяки сильному командному духу ми, як і раніше, рухаємося до нашої мети – перемоги в Ралі Дакар», – коментує Катсумі Ямазакі, керівник проекту й директор команди TEAM HRC.

Зараз закінчився четвертий етап Ралі Дакар 2013. Водночас видовищний і складний, він почався з піщаних дюн і продовжився на кам'янистій поверхні. Часом маршрут пролягав пересохлими руслами рік, що ускладнювало навігацію. Четвертий відрізок Ралі Дакар 2013 довжиною 720 км став найдовшим із початку перегонів.

Усі мотогонщики TEAM HRC виконали величезну роботу й показали гарний результат. Хелдер Родрігес фінішував 5-м, що дозволило йому піднятися відразу на 12 позицій і посісти 16-е місце в загальному заліку. Хав'єр Піссоліто впевнено продовжує поліпшувати свої результати. На цьому етапі він став 7-м, а в загальному заліку – 14-м. Джонні Кемпбелл упорався з проблемами, які виникли на попередньому етапі, і зміг прийти до фінішу 37-м (минулого разу через поломку він фінішував 158-м).