Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda починає будівництво першого вітропарку для забезпечення енергією автомобільного виробництва в Бразилії

Honda починає будівництво першого вітропарку для забезпечення енергією автомобільного виробництва в Бразилії
31 жовтня 2013

Honda Energy do Brasil Ltda. (Honda Energy), бразильський підрозділ компанії Honda, що займається застосуванням енергії вітру, починає будівництво вітропарку в місті Шанглі-ла (штат Ріу-Гранді-ду-Сул). Вітряна електростанція буде розміщена в 1 000 км від автозаводу Honda в Сумарі (Сан-Паулу). Планується, що вона почне роботу в вересні 2014 року.

«Від моменту запуску виробництва в Бразилії у 1976 році Honda прагне поступово скорочувати вплив на довкілля, – коментує Карлос Ейгі, президент Honda Energy do Brasil Ltda. – Енергія вітру зарекомендувала себе як ефективний спосіб скорочення викидів СО², тому я особливо радий, що ми можемо використовувати це джерело енергії».

Стараючись максимально скоротити свій вплив на довкілля, компанія  Honda стане першим автовиробником у Бразилії, що запустить власну вітряну електростанцію. Загальна сума інвестицій в проект складає близько 45,8 млн дол. США.

У вітропарку Honda Energy буде встановлено дев’ять вітрогенераторів, що  будуть виробляти близько 95 000 МВт/год протягом року. Такої кількості електроенергії досить для забезпечення виробничих потужностей Honda в Бразилії. Застосовуючи екологічну енергію для забезпечення потреб виробництва, Honda має намір скоротити рівень викидів СО2 на понад 2 200 т щорічно.

В ході урочистої церемонії, присвяченої початку будівництва, Honda Energy також вперше представила свій офіційний логотип. Коло на ньому символізує Землю й екологічність проекту; біла лінія – вітер, що є основою вітряної електроенергії; синій колір обумовлений кольором неба, води, чистоти.

Нагадаємо, що компанія Honda поставила перед собою мету скоротити кількість викидів СО² до 2020 року на 30% відносно рівня 2000 року. Щоб досягнути такого результату, компанія Honda впроваджує нові розробки як у виробництві продуктів, так і в самому технологічному ланцюжкові.