Honda нагородила переможця конкурсу фахівців із ландшафтного дизайну "Україна квітуча-2012"

Honda нагородила переможця конкурсу фахівців із ландшафтного дизайну
03 березня 2012
Гільдія ландшафтних архітекторів України з 1 березня 2012 року назвала призерів щорічного конкурсу на Національну премію "Україна Квітуча-2012", який проводився за підтримки техніки для саду Honda.

Гран-Прі в номінації "Ландшафтна організація сучасних садиб" і подарунковий сертифікат на газонокосарку Honda HRG536C від генерального партнера конкурсу техніки для саду Honda одержала Світлана Домбровська (компанія по ландшафтному дизайну "Oz Art").

Президент компанії "Хонда Україна" пан Таку Касахара подякував переможниці за участь у конкурсі й внесок у розвиток ландшафтного дизайну:

"Ми високо цінуємо професіоналізм, ексклюзивну естетику й комплексний підхід. Спасибі за вагомий внесок  у розвиток ландшафтного дизайну в Україні. Я певен, що інноваційні продукти Honda допоможуть Вам у досягненні ще більших успіхів!".

Усього в конкурсі взяли участь 67 ландшафтних дизайнерів, представивши роботи в таких номінаціях:

  • Ландшафтна організація урбанізованих територій;
  • Ландшафтна організація сучасних садиб;
  • Малі сади в екстер'єрах і інтер'єрах;
  • Друковані й Інтернет-видання, теле- і радіопрограми в галузі ландшафтної архітектури й дизайну;
  • Локальні ландшафтні композиції й малі архітектурні форми в ландшафтному оточенні.

У фінал конкурсу вийшли 28 учасників, із яких троє одержали золоті медалі, семеро були нагороджені срібними медалями, один учасник одержав Гран-Прі, а ще трьом були вручені почесні дипломи.

Премії вручаються українським і іноземним громадянам і організаціям, які своєю діяльністю зробили вагомий внесок у формування або реконструкцію ландшафтного оточення. Премія створена для розвитку вітчизняного досвіду в галузі ландшафтної архітектури й дизайну, привернення уваги громадськості, популяризації ландшафтної індустрії в Україні, демонстрації цікавих дизайнерських ідей, нових матеріалів і технологій, впровадження високих стандартів якості ландшафтних робіт.