Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda NSX GT3 показала себе у всій красі на престижному чемпіонаті світу FIA GT

Honda NSX GT3 показала себе у всій красі на престижному чемпіонаті світу FIA GT
19 листопада 2017
Ренгер ван дер Занде продемонстрував швидкість Honda NSX GT3 своїм сильним виступом на Кубку світу FIA GT на знаменитих гоночних трасах в Макао.

Хоча перегони закінчилася невдалим виходом на відпочинок, кінцева швидкість NSX GT в його дебюті в Макао була вражаючою в гоночному фініші.

Після неймовірної роботи механіків Honda Motor відразу, щоб відновити втрати, завдані в результаті мульти-автомобільного інциденту в кваліфікаційній гонці, Ренджер зміг почати головну гонку з шостого ряду.

 

Певна продуктивність привела його на восьме місце на півдорозі. Ренджер довів чудові управляючі властивості NSX у вологих кліматичних умовах.

Як тільки він посів сьоме місце, він відразу кинув виклик п'ятірці, але контакт між двома автомобілями прямо перед ним заблокували трасу і голландець прийняв рішення піти щоб не виявитися втягнутим в ще одну аварію.

Пошкоджений радіатор спровокував його ранній вихід на відпочинок незабаром після цього, але не раніше, ніж швидкість автомобіля була показана на найскладнішій вуличній трасі в світі.

Кубок світу FIA GT є попередніми вказівником на програму NSX GT3 Customer Racing, яка почнеться в наступному році.

Дванадцять автомобілів будуть зібрані в JAS Motorsport в Італії під час гоночного сезону 2018 року зі HPD, що відповідає за продажі і підтримку клієнтів в Північній Америці, Mugen в Японії і JAS в іншому світі.