Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda відкриває у Кремнієвій долині студію розробки додатків для автомобілів

Honda відкриває у Кремнієвій долині студію розробки додатків для автомобілів
20 листопада 2014
В рамках своєї роботи над покращенням функціонування системи впровадження автомобілів у різноманітні аспекти життя людини Honda представила Студію розробки Honda – онлайн-портал і відкритий інноваційний робочий простір в Кремнієвій долині. Наявність гаражу автомобілів дозволить розробникам працювати безпосередньо з інженерами Honda й швидше створювати додатки, готові до користування.

Про це було оголошено відразу після дебютного релізу компанією Google комплекту засобів розробки Android Auto, що дозволяє розробникам, які працюють з Android, легко тестувати свої програми, користуючись середовищем автомобіля.

Студія розробки Honda, що відкриється  у грудні, дозволить розробникам тестувати додатки Android Auto на прототипі автомобіля й співпрацювати з командою дослідження та розробки компанії Honda. Мета відкриття цієї студії полягає в допомозі розробникам в удосконаленні їхніх ідей та прискоренні процесу навчання новачків в автомобільній галузі.

«Участь розробника додатків у розширенні простору автомобіля має потенціал якісно змінити відчуття від його кермування, –  каже  Нік Сугімото, старший менеджер відділу розробки лабораторії Honda в Кремнієвій долині. – Ми хочемо підвищити  участь розробників додатків та їхній ентузіазм, а також допомагати створювати нові продукти, які дадуть нашим клієнтам доступ до найінноваційніших цифрових технологій».