Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda планує увійти до Книги рекордів Гіннеса за паливну економічність під час поїздки Європою завдовжки 13 000 км

Honda планує увійти до Книги рекордів Гіннеса за паливну економічність під час поїздки Європою завдовжки 13 000 км
02 червня 2015
Компанія Honda збирається протестувати свій суперефективний двигун i-DTEC в реальних умовах – під час поїздки завдовжки 13 000 км по 24 країнах Європи з наміром бути занесеною до Книги рекордів Гіннеса за високі показники паливної економічності.

В понеділок, 1 червня 2015 року двоє співробітників відділу науково-дослідницьких розробок європейського підрозділу компанії Honda вирушили в грандіозну подорож із міста Алст, Бельгія. Вони прямують у бік Нідерландів та Німеччини, плануючи об’їхати континент проти годинникової стрілки та повернуться в точку виїзду через 25 днів, тобто 25 червня, подолавши 13 614 км. 

Спроба увійти до Книги рекордів Гіннеса, яку в Європі ще ніхто не здійснював, базується на результатах проходження кількох незалежних випробувань, які не одноразово довели унікально високу паливну ефективність двигуна i-DTEC об’ємом 1,6 л. 

Відповідно до правил входження в Книгу рекордів Гіннеса, упродовж поїздки в автомобілі повинні перебувати ті самі два водії. Фергал МакГрас і Джуліан Воррен, що пропрацювали в компанії близько 18 років, викликалися взяти участь у цій непростій задачі, взявши на себе проходження по 592 км в день – приблизно 7,5 годин кермування. 

Офіційне звання, занесене в Книгу рекордів Гіннеса, звучатиме так: «Найнижче споживання палива на всі 24 країни Европи», а вимірятиметься кількістю літрів на 100 км та миль на галон палива, використаного під час поїздки. Автомобіль, на якому робиться спроба отримати запис у Книзі, має бути в усіх стосунках стандартною моделлю й не мати ніяких модифікацій, які давали б йому перевагу. Цей аспект оцінюється незалежними свідками на початку на в кінці поїздки. Автомобіль може пересуватися сушею, тому мандрівка не охопить Великобританію, Ірландію, Кіпр та Мальку. Щоб автомобіль не отримував переваги через знижену вагу, його бензобак має бути наповнений по вінця на кожній зупинці для перезаправлення. 

Кейт Сакстон із європейського підрозділу компанії Honda так прокоментувала цю спробу увійти до Книги рекордів Гіннеса: «З моменту запуску в 2013 році ми спостерігали, як двигун i-DTEC об’ємом 1,6 л, встановлений на моделях Civic, Civic Tourer і CR-V, постійно перевищував свої заявлені показники під час руху реальними дорогами. Ми вирішили провести такий масштабний експеримент і зафіксувати цей результат. Ми впевнені, що ця спроба буде успішною і бажаємо нашій команді удачі».