Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda отримала Гран-прі на Міжнародному фестивалі реклами «Канські леви»

Honda отримала Гран-прі  на Міжнародному фестивалі реклами «Канські леви»
25 червня 2014
Рекламний ролик компанії Honda під назвою "Sound of Honda / Ayrton Senna 1989" («Так звучить Honda / Айртон Сенна 1989») було відзначено Гран-прі в номінації «Проривних ідей», в сумі отримавши 15 призів у 8 номінаціях на 61-ому Міжнародному фестивалі реклами «Канські леви».

У 2014 році загальний перелік номінантів на нагороди в 17 категоріях складався із понад 37 000 робіт з усього світу. Відображаючи свіжий тренд розширення галузі реклами, кількість робіт у категорії «Інтернет-контенту» (“Cyber Lions”) збільшилась на 39% порівняно з попереднім роком. Рекламному ролику Honda «Так звучить Honda / Айртон Сенна 1989» довелося обійти дуже багатьох конкурентів на шляху до нагороди.

Цього року компанія Honda отримала такі призи:

            “Titanium & Integrated Lions” (Титановий Гран-прі)

            “Film Lions” (Золотий Лев)

            “Cyber Lions” (Золотий Лев (2), Срібний Лев (2))

            “Promo & Activation Lions” (Золотий Лев, Срібний Лев)

            “Direct Lions” (Золотий Лев, Срібний Лев)

            “Outdoor Lions” (Золотий Лев, Бронзовий Лев)

            “Design Lions” (Срібний0 Лев, Бронзовий Лев)

            “Branded Content & Entertainment Lions” (Срібний Лев)

В роликові зображено на той момент найшвидше проходження шосе Сузука пілотом Айртоном Сенною за кермом Honda МакЛарен MP4/5 в рамках підготовки до перегонів Формула 1 Міжнародного Чемпіонату 1989 року. Компанія Honda проаналізувала дані проходження треку, включно зі змінами позиції педалі газу, частотою обертання двигуна, швидкістю авто, й відтворила звук двигуна при проходженні заїзду, застосовуючи той же автомобіль, Honda МакЛарен MP4/5. Використовуючи цей відтворений звук, спеціалісти Honda створили три типи матеріалу: короткий фільм, що демонструє кермування Сенни, з документальною частиною, яка показує процес зйомки фільму, 3-мірний Інтернет-контент з комп’ютерною графікою «3D-Огляд» і прикладну програму для iPhone «Так звучить Honda».

Вдосконалюючи ідею запису й аналізу даних руху автомобіля, а також застосовуючи їх для підвищення задоволення від кермування, Honda досягає успіху в галузі підтримки безпечного руху, використовуючи дані, зібрані з автомобілів, обладнаних  системою Honda Internavi.

Компанія Honda продовжуватиме дослідження для створення стосунків між людьми та машинами, які приносять радість, і робити свій внесок у розроблення систем і пристооїв, що роблять такі стосунки можливими.

Перегляд ролика «Так звучить Honda / Айртон Сенна 1989» доступний за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=YxT-WF7wwzo.

 

Інформація про міжнародний фестиваль реклами «Канські леви»

Міжнародний фестиваль реклами «Канські леви» – один із трьох найавторитетніших міжнародних фестивалів виробників реклами з найвищою репутацією. Він проводиться щорічно у французькому місті Канни. Головною подією фестивалю є церемонія нагородження почесними нагородами («Левами») найкращих робіт року в галузі реклами. Роботи нагороджуються Бронзовими, Срібними й Золотими Левами та Гран-прі в ряді категорій, су дійство здійснює журі, що складається із творчих директорів рекламних агенцій з усього світу.