Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda отримала ідеальну оцінку відповідно до Звіту про зміну клімату за 2014 рік

Honda отримала ідеальну оцінку відповідно до Звіту про зміну клімату за 2014 рік
17 жовтня 2014
Компанія Honda Motor Co., Ltd. отримала ідеальну оцінку за надання інформації про вплив її діяльності на довкілля – 100 балів, відповідно до Звіту про звіт клімату за 2014 рік, опублікованому організацією CDP*.

Ця організація займається аналізом ініціатив по боротьбі з глобальним потеплінням п’ятисот найбільших у світі копаній, а також розкриттям інформації стосовно їх об’ємів викидів парникових газів. Маючи ідеальну оцінку вже четвертий рік поспіль, компанія Honda потрапила до списку «Лідерів за наданням кліматичних даних» організації CDP, в якому перераховані найпередовіші компанії в світі в тому, що стосується розкриття інформації, пов’язаної з глобальною зміною клімату.

Ідеальна оцінка означає, що Honda отримала визнання за свою відданість повному наданню інформації та здатність враховувати дані про зміну клімату, ухвалюючи корпоративні рішення для реалізації ідеї суспільства з низьким рівнем вуглецевих викидів.

Таканобу Іто, президент та виконавчий директор компанії Honda:

«Вважаючи визнання екологічних проблем одним із найбільших пріоритетів та задач, компанія Honda давно віддана принципам мінімізації впливу своєї діяльності на довкілля. Для нас це велика честь – розуміти, що наші зусилля стали причиною отримання ідеальної оцінки від CDP. Прагнучи реалізувати бачення Honda про безпечне та екологічно чисте суспільство – реалізувати ідеї «Радості й свободи пересування» та «Стійкого суспільства, в якому люди можуть насолоджуватися життям», Honda продовжить працювати над новими задачами, щоб ще більше зменшити вплив на довкілля своїх продуктів та діяльності».

 Поль Сімпсон, керівник CDP:

«Глобальні показники викидів парникових газів продовжують збільшуватися, й ми зіштовхнемося з більшим фінансовим ризиком, якщо це не зупинимо. Потреба в даних про вплив діяльності  компаній на стан клімату і стратегії його скорочення ще ніколи не була така велика. Через цю причину ми хвалимо ті компанії, яким удалось потрапити до нашого списку.  Ці компанії розуміють все більшу потребу в екологічній відповідальності й повинні надихати інших на те, щоб діяти за їхнім прикладом».

 

*CDP є міжнародною некомерційною організацією, що надає на сьогодні єдину глобальну систему для вимірювання, розкриття, керування та обміну ключовою кліматичною інформацією підприємств та міст по всьому світу.  На сьогодні CDP працює з 767 фінансовими інвесторами США, що мають 92 мільярди доларів у активах, щоб стимулювати компанії розкривати інформацію про їх вплив на довкілля й природні ресурси та вживати заходів по зменшенню такого впливу.

 

Веб-сайт CDP: www.cdp.net/en-US/Pages/HomePage.aspx