HONDA отримала найвищий рейтинг «Проекту з розкриття інформації про викиди вуглецю» (ПРВ) і названа однією з найпередовіших компаній списку Global 500 в «Звіті ПРВ про зміну клімату за 2013 рік»

HONDA отримала найвищий рейтинг «Проекту з розкриття інформації про викиди вуглецю» (ПРВ) і названа однією з найпередовіших компаній списку Global 500 в «Звіті ПРВ про зміну клімату за 2013 рік»
13 вересня 2013
Компанія Honda Motor Co., Ltd. повідомила про отримання найвищого рейтингу розкриття серед усіх японських компаній, що потрапили до «Звіту ПРВ» про зміну клімату за 2013 рік», який аналізує ініціативи 500 найбільших компаній світу в галузі протидії глобальному потеплінню й розкриття інформації про викиди парникових газів (ПГ). Крім цього, враховуючи високу ефективність ініціатив компанії, а також повноту розкриття інформації, Honda була названа в звіті однією із 12 найпередовіших компаній світу.

Для «Звіту ПРВ про зміну клімату за 2013 рік» Honda розкрила всі глобальні показники по всіх джерелах викидів ПГ. Відповідно до «Протоколу з парникових газів»[1], Honda оголосила повний перелік викидів, що здійснюються компанією на всіх етапах роботи: від закупівлі сировини, виробництва й реалізації своєї продукції до післяпродажного обслуговування й кінцевої утилізації. Крім цього, Honda стала першою в світі компанією, що розкрила інформацію про всіх викиди ПГ групи 3[2]. Підвищення рівня розкриття даних було відмічено в звіті, за результатами якого Honda отримала найвищий рейтинг розкриття серед усіх японських компаній, чий рейтинг розкриття підвищився проти минулого року.


[1] Проект із розкриття інформації про викиди вуглецю (ПРВ) [англ. Carbon Disclosure Project] – заснована в 2000 році в Сполученому Королівстві неприбуткова організація, що здійснює свою діяльність за підтримки урядів країн Європи та США, а також інвесторів зі всього світу. ПРВ розсилає стандартні анкети всім компаніям приватного сектору, а тоді аналізує їхні відповіді й розкриває дані про їхній вплив на кліматичні зміни. ПРВ володіє найбільшою в світі базою даних засобів протидії глобальній зміні клімату, що їх мають компанії в усьому світі. В цьому році підтримку дослідженню надали 722 інституційних інвестори, сукупна вартість активів яких складає 87 трлн. дол. США.

[2] «Протокол з парникових газів» [англ. Greenhouse Gas Protocol] – стандарт корпоративного обліку й звітності з викидів парникових газів, розроблений Інститутом світових ресурсів і Всесвітньою радою підприємців зі сталого розвитку.

[3] Стандарт корпоративного обліку й звітності, що стосується виробничо-збутового ланцюжка (Група 3) [англ. The Corporate Value Chain (Scope 3) Accounting and Reporting Standard], розроблений у рамках «Протоколу з парникових газів», який покриває усі викиди парникових газів, пов’язані з роботою ланцюжка постачань компанії. 

Ба більше, Honda вже третій рік поспіль опиняється в числі всього 60 компаній «Індексу лідерства в галузі розкриття інформації» ПРВ. До цього списку входять найпередовіші компанії світу в галузі розкриття інформації, яка стосується глобальної зміни клімату. Honda також увійшла в число 56 компаній «Індексу лідерства в галузі скорочення викидів вуглецю», де представлені компанії, які роблять найбільший реальний вклад у протидію глобальній зміні клімату. Дотримуючись «Бачення Honda в питаннях екології й безпеки», в рамках якого вже реалізовуються проекти «Радість і свобода пересування» і «Здорове суспільство, в якому люди можуть насолоджуватися життям», Honda продовжує активно втілювати глобальні екологічні ініціативи під гаслом «Чисте небо для наших дітей». Honda буде продовжувати підтримувати екологічні ініціативи в усіх без винятку регіонах своєї присутності й розкривати інформацію про всій вплив на екологію.