Honda потрапила в 20-ку рейтингу «Найкращі в світі бренди 2014»

Honda потрапила в 20-ку рейтингу «Найкращі в світі бренди 2014»
13 жовтня 2014
Honda посіла двадцяте місце в рейтингу «Найкращих в світі брендів 2014» відповідно до звіту, опублікованого компанією «Interbrand», провідною консалтинговою фірмою. Рейтинг, що називає сто найцінніших глобальних брендів, складають уже п’ятнадцять разів. Для цього рейтингу цінність кожної марки була переведена в долари й відображена в таблиці.

Хоча місце Honda в рейтингу залишилося таким самим, як і минулого року, згідно з оцінкою «Interbrand», цінність бренда Honda підвищилася на 17% до значення 21, 673 мільярдів доларів США.

До початкового аналізу, виконаного «Interbrand», були включені такі три пункти:

● Honda повертається до Формули 1, яку проводить МАФ*, в ролі постачальника двигунів «Макларен» після перерви тривалістю понад 20 років. Таким чином виробник автомобілів та мотоциклів сподівається запалити нову іскру впізнаваності бренду.

● У перегонах Формула 1 тепер беруть участь країни, що розвиваються, наприклад, БРІКС, що вже є для Honda великими ринками мотоциклів й автомобілів. Компанія Honda вважає за мету підвищувати актуальність та гнучкість своєї присутності на цих ринках, швидше змінюючи свої продукти відповідно до потреб кожного з них.

● З тим, що Формула 1 перейшла на зменшені тубродвигуни, це партнерство є чудовою можливістю для Honda продемонструвати участь та відмінність.

Надихаючись корпоративним слоганом «Сила мрії», Honda завжди прагне продовжувати здійснювати мрії людей з усього світу. Honda продовжуватиме докладати зусиль масштабах компанії для подальшого просування як бренду, що має підтримку в усьому світі.  

 

* Міжнародна Автомобільна Федерація.