Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ПОБУДУВАЛА НОВИЙ ТРЕНІНГ-ЦЕНТР: КОМПАНІЯ ЗМІЦНЮЄ ПОЗИЦІЇ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

HONDA ПОБУДУВАЛА НОВИЙ ТРЕНІНГ-ЦЕНТР:  КОМПАНІЯ ЗМІЦНЮЄ ПОЗИЦІЇ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
15 жовтня 2013

14 жовтня 2013 року відбулося урочисте відкриття Навчального центру Honda в Україні. Це освітній майданчик, що надає можливість навчати спеціалістів із продажів та сервісу всієї національної дилерської мережі. Крім цього, тут будуть організовані заняття із безпечного кермування автомобілями й мотоциклами для дилерів та клієнтів.

 Навчальний центр Honda в Україні став 22-м в країнах Європи, СНД, Ближнього й Середнього Сходу, Африки.

 «Відкриття Навчального центру – це частина стратегії Honda в регіоні. Україна для нас є перспективним ринком, – коментує Манабу Нішімае, президент Honda Motor Europe. – Впродовж своєї 65-літньої історії Honda завжди прагнула надавати максимальну якість. Це стосується і виробництва, і продажів, і сервісу. Інвестуючи в створення центру, ми прагнемо забезпечити найвищий рівень послуг».

 У Навчальному центрі буде представлений широкий вибір програм для навчання менеджерів із продажів і технічного персоналу. Всі навчальні аудиторії будуть укомплектовані передовим обладнанням, включно з мотосимуляторами, підйомниками, автомобілям для навчання й бібліотекою навчальної літератури.

 «Компанія «Хонда Україна» від 2006 року надає якість найвищого рівня, прагнучи відповідати очікуванням споживачів, – зазначає Таку Касахара, президент «Хонда Україна». – Попри складну економічну ситуацію в країні ми вирішили інвестувати в створення центру, щоб закріпити в очах споживачів статус надійної компанії, якій варто довіряти, а також підкреслити наше прагнення підвищити позиції Honda в країні».

 Загалом будівля займає 2 300 м2. Загальна площа комплексу – 1,3 га. На території також міститься дорожня ділянка з усією необхідною розміткою і полоса для екстреного гальмування. Вони побудовані для школи безпечного кермування автомобілями й мотоциклами, що в перспективі почне свою роботу.

Історія Центрів безпечного кермування Honda почалась в 1970 році, коли в Японії компанія відкрила перший Департамент безпечного кермування. Рік потому почала роботу Програма безпечного кермування. Відтоді в Навчальних центрах Honda в 36 країнах світу пройшли підготовку понад 5 млн людей. Викладачами курсу в Україні стануть співробітники компанії, що закінчили спеціальну програму навчання в Сингапурському центрі безпечного кермування Honda.