Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ПОБУДУЄ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ПОЛІГОН ТА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ В ЯПОНІЇ

HONDA ПОБУДУЄ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ПОЛІГОН ТА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ В ЯПОНІЇ
12 серпня 2013

Honda Motor Co., Ltd. планує побудувати випробувальний полігон, на якому будуть тестуватися нові системи безпеки, а також велетенську сонячну електростанцію на ділянці, що належить компанії в місті Сакура, Японія.

Вперше про плани будівництва великого випробувального полігону зі швидкісною трасою довжиною 4 км компанія заявляла ще в 2007 році, однак реалізацію проекту довелося відкласти в зв’язку з початком економічної кризи. В 2013 році Honda переглянула план з урахуванням економічної ситуації, що змінилася, а також потреб ринку, й прийняла рішення про будівництво нового випробувального полігону площею близько 25 га.

Окрім цього, на 33 га цієї ж ділянки Honda побудує сонячну електростанцію з річною потужністю 10 МВт. Вже в 2015 Honda планує почати продаж електроенергії, яку будуть генерувати 70 000 сонячних панелей станції. На додаток до цього Honda планує відкрити еко-парк для жителів міста.

Зосередившись на розробці систем безпеки, Honda тим не менш продовжує працювати над покращенням екологічної ситуації в світі, зокрема, шляхом популяризації застосування відновлюваних джерел енергії.