Honda представила концепт D на Шанхайському автосалоні 2015

Honda представила концепт D на Шанхайському автосалоні 2015
21 квітня 2015
Компанія Honda Motor Investment Co., Ltd. (Китай) (HMCI), дочірня компанія корпорації Honda в Китаї, 20 квітня на Шанхайському автосалоні 2015 вперше представила концепт D, концептуальну модель нового позашляховика, який зараз перебуває на стадії розроблення.

Концепт D демонструє майбутню модель позашляховика масового виробництва, яку розробляють винятково для внутрішнього ринку Китаю, – преміального позашляховика, що пропонує захопливе водіння і просторий салон.

Обладнаний передовими технологіями безпеки та іншими інноваційними системами, позашляховик на основі концепту D надійде в продаж і від компанії Guangqi Honda, і від Dongfeng Honda. Очікується, що він стане однією з флагманських моделей автомобілів Honda в Китаї.

Коментар Сейджі Кураіші, президента HMCI:

«Цей концепт D, а також інші автомобілі, стане представником нового напрямку, яке може принести на ринок позашляховиків в Китаї тільки Honda. Нам хотілося б і далі виробляти привабливі машини, обладнані передовими технологіями, для наших клієнтів в Китаї. З цією метою ми прискорюватимемо розвиток нашого бізнесу в цій країні».