Honda презентувала нову екологічну концепцію «Зелений Шлях»

Honda презентувала нову екологічну концепцію «Зелений Шлях»
30 вересня 2015
У відповідності з підходом компанії Honda до виробництва автомобілів з низьким рівнем викидів CO2 і зниження впливу на навколишнє середовище при виробництві, керівництво американського представництва оголосило про нову концепцію «Зелений Шлях», яка об'єднує ряд ініціатив, спрямованих на суттєве зменшення впливу на екологію. У рамках цієї програми раніше було оголошено про інвестиції в розмірі 210 млн $ в завод в Мерісвіллі, Огайо, де буде модернізована лінія фарбування автомобілів. Варто відзначити, що дана операція зазвичай складає близько 60% загального споживання енергії підприємства.

Перед Honda стоїть мета - до 2050 року скоротити рівень викиду парникових газів на 50%, порівняно з 2000 роком.

Концепція «Зелений Шлях» включає в себе заходи по скороченню і відмови від шкідливих хімічних речовин, зменшенню викидів і використання води у процесі виробництва, оптимізація транспортування автомобілів від заводів до дилерів з урахуванням зниження CO2.

«Традиційний підхід автовиробників до питань навколишнього середовища полягає в підвищенні ефективності використання палива і розробках моделей, що використовують водневі або електродвигуни. Над цими питаннями ми працюємо кожен день. Однак багато чого можна зробити для поліпшення екології за рахунок підвищення енергоефективності підприємств та використання відновлюваних джерел енергії», - прокоментував директор управління з розвитку екологічних ініціатив, Райан Харті.

Honda давно є одним з лідерів у розробці нових і унікальних підходів до зниження впливу на навколишнє середовище. Компанія регулярно закликає своїх партнерів до створення нових ідей і розширенню екологічних ініціатив.