Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представила новий седан А-класу — Brio Amaze — для азійського ринку

Honda представила новий седан А-класу — Brio Amaze — для азійського ринку
28 листопада 2012
23 листопада 2012 року Honda Automobile (Thailand) Co оголосила про офіційний запуск нового 1,2-літрового еко-автомобіля Brio Amaze седан. Таїланд стане першою країною в Азії, де ця новинка надійде в продаж.

 «Успішно повернувшись до роботи на повну потужність усього за вісім місяців, Honda встановила рекорд по випуску нових моделей у тайському автомопромі. Brio Amaze — десята модель у лінійці 2012 року й другий еко-автомобіль Honda. Заснована на оригінальному Brio, модель Brio Amaze є результатом співробітництва японських і тайських інженерів із Азійсько-Тихоокеанського Центру досліджень і розвитку Honda (Таїланд). У компанії Honda доклали величезних зусиль, щоб запустити Brio Amaze до закінчення тайської державної програми, яка надає знижку при купівлі першого автомобіля. Новий Brio Amaze – ідеальний перший автомобіль – поєднує в собі чудові технічні характеристики й доступну ціну», – коментує Пітак Пруїттісарикорн, виконавчий віце-президент таїландського відділення Honda.

Дизайн нового Brio Amaze заснований на концепції невеликого, але місткого високотехнологічного автомобіля (Smart Micro Limousine). На нього також вплинув традиційний принцип Honda «більше для людини, менше для машини», згідно з яким комфорт водія й пасажирів завжди є пріоритетом. Динамічний вигляд Brio Amaze досягається завдяки обтічності корпуса, характерним лініям, які розходяться від передньої частини, спортивним хромованим ґратам радіатора й бамперам того ж кольору, що й авто. Спеціально розроблені задні фари доповнені хромованими акцентами, які надають автомобілю ще більше лоску. При цьому Brio Amaze досить практичний – наприклад, він має місткий багажник, який завжди придасться в тривалих поїздках. Задоволення від водіння й неперевершена економія палива (витрата 5 л на 100 км) досягаються завдяки 1,2-літровому, 4-циліндровому, 16-клапанному двигуну SOHC I-VTEC потужністю 90 к. с. Цей автомобіль – по-справжньому екологічний седан, який відповідає стандарту Євро-4.

Високу маневреність і малий радіус повороту (усього 4,6 м) Brio Amaze демонструє за допомогою шестірні кермового вала й системи EPS. Широкий набір функцій безпеки включає сталеву конструкцію кузова G-CON; антиблокувальну гальмову систему (ABS), електронний розподіл гальмових зусиль (EBD), а також інтелектуальну систему I-SRS для водія й подушки безпеки SRS для пасажира, що відповідає стандартам захисту від бічних і фронтальних зіткнень (у всіх варіантах) ЄЕК ООН. Серед інших характеристик: дистанційний ключ; 2 DIN аудіосистема, рознімання USB, AUX-вхід і задні підлокітники з дев’ятьома підсклянниками. (Варіанти комплектації можуть відрізнятися).

Brio Amaze від Honda є ідеальним розв’язком рівняння щастя. Автомобіль гармонійно поєднує в собі найрізноманітніші вимоги: маневреність і просторий салон; задоволення від водіння й економію палива; екологічність і повний комплект функцій безпеки.