Honda представить розширений і оновлений ряд мотоциклів на виставці "Мотобайк-2012"

Honda представить розширений і оновлений ряд мотоциклів на виставці
24 квітня 2012
Компанія "Хонда Україна" запрошує відвідати виставку мототехніки "Мотобайк-2012", яка відбудеться 26-29 квітня в Києві в Міжнародному виставковому центрі. На виставці Honda представить розширений модельний ряд, який включає оновлені легендарні байки суперспорт CBR 1000 RR, турер Gold Wing, а також нові для ринку моделі CBR250R і CB125Е.

Компанія "Хонда Україна", враховуючи  потреби українського клієнта, пропонує нові надійні мотоцикли з чудовими технічними характеристиками у своїй модельній лінійці.

Розуміючи потребу ринку в невеликих байках із традиційною якістю Honda за доступною ціною, компанія "Хонда Україна" презентує новий малокубатурник Honda CB125Е. Цей байк із об’ємом двигуна 125 см3 пропонує гарний функціонал, низьку витрату палива й чудову маневреність за доступною ціною. Цей малокубатурний байк припаде до вподоби й новачкам, і досвідченим мотоциклістам, яким потрібен на щодень альтернативний транспорт, що не боїться міських пробок.

Чудова продуктивність потужнішого двигуна, спортивний характер, комфорт і економічність Honda CBR250R потішать водіїв-початківців, які готові одержувати більше драйву в комбінації з надійною керованістю.

Президент компанії "Хонда Україна" Таку Касахара: "В Україні ми стали розвивати мотоциклетний напрямок з осені 2010 року. За короткий час пощастило досягтися надихаючих результатів. Ми швидко ростемо й плануємо вийти на позицію лідера, яку Honda традиційно займає на багатьох ринках у всьому світі. Наше головне завдання зараз — це розширення модельного ряду з урахуванням потреб українців; поряд із легендарними мотоциклами ми презентуємо нові моделі — СВ125 і CBR250R, які можуть стати ідеальними байками для новачків. Безумовно, ми також робимо свій внесок у розвиток моторуху й культури в Україні й разом із удосконаленням модельного ряду підтримуємо важливі заходи в мотосвіті".

Легендарний учасник і переможець найпрестижних змагань у світі мотоспорту Honda CBR 1000RR відзначив у 2009 році свій 20-літній ювілей. Мотоцикл виконаний у концепції "абсолютного контролю", має невелику вагу й приголомшливу керованість, властиву для професійної техніки. Саме на цій моделі вже багато років виступають спортсмени провідних команд на багатьох змаганнях світу, у тому числі українська команда, яку підтримує Honda, — ArDa-Moto Honda RT.

Тим, хто може дозволити собі розкіш далеких мотоподорожей "першим класом", пропонується найдосконаліший  у світі й багатофункціональний туринговий мотоцикл Gold Wing 2012. Оновлена модель одержала більш комфортну й стійку підвіску, додаткові літри багажного відділення, поліпшену аудіосистему й систему навігації.

"Хонда Україна" почала розвивати мотоциклетний напрямок наприкінці 2010 року. За короткий час компанії пощастило увійти в першу десятку мотобрендів, які реалізують якісну мототехніку в нашій країні. Понад 50% усіх продажів Honda у світі припадають на мотоцикли, перевершуючи продаж автомобілів і силового обладнання. При цьому компанія постійно підтверджує своє лідерство, одержуючи перемоги на найпрестижніших змаганнях. Наприклад, торік переможцем Чемпіонату світу з кільцевих мотоперегонів MotoGP став пілот команди Repsol Honda Team Кейсі Стоунер, а Honda завоювала свій 60-й Кубок конструкторів.

Крім планів по збільшенню частки на українському моторинку, "Хонда Україна" продовжує підтримувати значимі події, які популяризують мотоцикл у нашій країні. Недавно компанія стала партнером команди ArDa-Moto Honda RT, яка боротиметься за перше місце на Чемпіонаті України по ШКМГ 2012.

19 травня 2012 року "Хонда Україна" проведе перше в Україні змагання в дисципліні Gymkhana (джимкана) на Кубок президента "Хонда Україна". До участі в ньому запрошуються всі охочі зі своїми мотоциклами й екіпіруванням. Захід включатиме загальні змагання, за результатами яких 20 кращих пілотів будуть боротися за Кубок і цінні призи.

Також компанія є партнером таких помітних в українській мотокультурі подій, як щорічний міжнародний мотофестиваль "Тарасова гора". Цього року "Хонда Україна" візьме участь у ювілеї мотофестивалю, якому наприкінці травня виповнюється десять років.

Інформація про мотозмагання джимкана

Відповідно до умов змагання, мотоциклістові необхідно  за мінімальний час об'їхати всі перешкоди у вигляді розставлених конусів, зробивши якнайменше помилок. При цьому мотоцикліст може використовувати різні техніки водіння: робити розвороти, пригальмовувати, рухатися "вісімками" та ін.

Уперше змагання джимкана почали проводити в 60-х роках ХХ століття, і вже до середини 80-х вони здобули широку популярність, особливо в Японії, США й Великобританії.

Компанія Honda як глобальний лідер мотоциклетного напрямку бере активну участь у популяризації цього виду мотоспорту, проводячи змагання як у себе на батьківщині, так і в різних країнах своєї присутності. Перше змагання Honda Gymkhana в Україні відбудеться 19 травня 2012 року.  Подробиці — на сайті: http://ump-gp.com/honda-gymkhana

Інформація про компанію "Хонда Україна"

Компанія "Хонда Україна" — офіційний дистриб'ютор автомобілів, мотоциклів і силового обладнання Honda в Україні — заснована 3 травня 2006 року. Сьогодні має мережу з 29 офіційних автомобільних дилерських підприємств, 22 дилерів силового обладнання й 14 дилерів мототехніки, які працюють по всій Україні. У компанії працює понад 70 осіб. Президент "Хонда Україна" — Таку Касахара. Серед найважливіших пріоритетів — підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їхнього контакту з Honda: як при продажі, так і під час післяпродажного сервісу. Сайт: www.honda.ua