Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ПРЕДСТАВИТЬ РЯД НОВИНОК НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «МОТОБАЙК 2015»

HONDA ПРЕДСТАВИТЬ РЯД НОВИНОК  НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «МОТОБАЙК 2015»
11 березня 2015
13-15 березня, в рамках міжнародної виставки мототехніки «МотоБайк 2015», «Хонда Україна» представить безліч новинок на будь-який смак: Fizy 125, дебют Honda в сегменті скутерів, малокубатурний XR150, спортивний CBR1000SP, показний GL1800F6C, а також багато інших моделей, оновлених до нового сезону, що пропонують ще більше потужності й ще більше драйву.

Розширюючи модельний ряд, «Хонда Україна» прагне пропонувати мотоцикли, які зацікавлять водіїв будь-якого віку, досвіду й стилю водіння. Так, новий байк CBR300R – легкий, прудкий, доступний – досить потужний як для поїздок по місту, так і по шосе; а також CB125F, спеціально створений для мотоциклістів, які користуються своєю машиною для пересування міськими джунглями.

Не втрачають популярності на ринку й малокубатурні мотоцикли. Honda в цьому сегменті представить на стенді XR150, який пропонує фірмову надійність, легкість і спритність, а також здатність приносити задоволення від руху будь-якими дорогами.

Ще минулого року компанії «Хонда Україна» вдалося дебютувати в новому для себе сегменті й представити на українському ринку скутер Honda Fizy 125. Головною перевагою цього мотоцикла є його паливоощадність, а також, напевне, прийнятна вартість. Він чудово підходить для новачків і стане зручним рішенням для пересування по місту.

Родзинкою Honda на виставці «МотоБайк 2015» можна назвати CBR1000SP – спеціальну версію базової моделі, яка відрізняється спортивнішими рисами й ручним налаштуванням майже всіх параметрів її роботи.

Також на виставці будуть представлені спортивний CBR650F і мужній GL1800F6C. Хай відрізняються вони багатьма аспектами, але об’єднує їх незмінне прагнення приносити водію задоволення від швидкості, від руху, від дороги. А тим, для кого рух на двоколісному коні – це заняття для вихідних і поїздок за місто, Honda може запропонувати оновлені версії універсальних NC750X і NC750XD, і класичний мотоцикл CB650F.

Крім новинок, на стенді Honda будуть представлені мотоцикли, які вже стигли завоювати серця українських байкарів. Запрошуємо всіх прихильників мотоциклетної техніки відвідати стенд Honda на виставці «МотоБайк 2015» и придивитися собі мотоцикл до душі. Запевняємо, що вам буде з чого вибрати!