HONDA ПРЕДСТАВИТЬ РЯД НОВИНОК НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «МОТОБАЙК 2015»

HONDA ПРЕДСТАВИТЬ РЯД НОВИНОК  НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «МОТОБАЙК 2015»
11 березня 2015
13-15 березня, в рамках міжнародної виставки мототехніки «МотоБайк 2015», «Хонда Україна» представить безліч новинок на будь-який смак: Fizy 125, дебют Honda в сегменті скутерів, малокубатурний XR150, спортивний CBR1000SP, показний GL1800F6C, а також багато інших моделей, оновлених до нового сезону, що пропонують ще більше потужності й ще більше драйву.

Розширюючи модельний ряд, «Хонда Україна» прагне пропонувати мотоцикли, які зацікавлять водіїв будь-якого віку, досвіду й стилю водіння. Так, новий байк CBR300R – легкий, прудкий, доступний – досить потужний як для поїздок по місту, так і по шосе; а також CB125F, спеціально створений для мотоциклістів, які користуються своєю машиною для пересування міськими джунглями.

Не втрачають популярності на ринку й малокубатурні мотоцикли. Honda в цьому сегменті представить на стенді XR150, який пропонує фірмову надійність, легкість і спритність, а також здатність приносити задоволення від руху будь-якими дорогами.

Ще минулого року компанії «Хонда Україна» вдалося дебютувати в новому для себе сегменті й представити на українському ринку скутер Honda Fizy 125. Головною перевагою цього мотоцикла є його паливоощадність, а також, напевне, прийнятна вартість. Він чудово підходить для новачків і стане зручним рішенням для пересування по місту.

Родзинкою Honda на виставці «МотоБайк 2015» можна назвати CBR1000SP – спеціальну версію базової моделі, яка відрізняється спортивнішими рисами й ручним налаштуванням майже всіх параметрів її роботи.

Також на виставці будуть представлені спортивний CBR650F і мужній GL1800F6C. Хай відрізняються вони багатьма аспектами, але об’єднує їх незмінне прагнення приносити водію задоволення від швидкості, від руху, від дороги. А тим, для кого рух на двоколісному коні – це заняття для вихідних і поїздок за місто, Honda може запропонувати оновлені версії універсальних NC750X і NC750XD, і класичний мотоцикл CB650F.

Крім новинок, на стенді Honda будуть представлені мотоцикли, які вже стигли завоювати серця українських байкарів. Запрошуємо всіх прихильників мотоциклетної техніки відвідати стенд Honda на виставці «МотоБайк 2015» и придивитися собі мотоцикл до душі. Запевняємо, що вам буде з чого вибрати!