Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представить три новинки 2017 року та оновлений модельний ряд мотоциклів на виставці «Мотобайк- 2017»

Honda представить три новинки 2017 року та оновлений модельний ряд мотоциклів на виставці «Мотобайк- 2017»
09 березня 2017
Компанія Прайд Мотор, офіційний дистриб'ютор мотоциклів Honda в Україні, з великим нетерпінням чекає початку мотосезону і в рамках міжнародної виставки «Мотобайк 2017» представить виставковий стенд Honda.

Honda продовжує розширювати модельний ряд, пропонуючи водіям різних рівнів володіння майстерністю їзди на мотоциклі байки на будь-який смак.

На стенді Honda будуть представлені новинки 2017 року:

  • Сучасна класика CB1100, суміш оригінальності, нестаріючого дизайну і сильного характеру, збалансоване поєднання технічних характеристик, універсальності, надійності і гнучкості.

 

  • Новий CRF450RX, мотоцикл класу ендуро, наділений спортивними «генами», які дозволяють впоратися зі складними рельєфами, а також надзвичайними можливостями для впевненого руху на швидкісних трасах, схилах і вузьких, звивистих дорогах.

 

  • Новий CRF 250 Rally, який не має аналогів, мотоцикл подвійного призначення, створений «за мотивами Дакара». Він з легкістю проскочить крізь насичені міські вулиці завдяки малій вазі і компактності, які поєднані з надзвичайною маневреністю, тоді як його підвіска, дорожній просвіт і висота сидіння подарують задоволення та комфортний рух на пересічній місцевості.

 

Також, на стенді ви зможете побачити все розмаїття моделей Honda:

- Лінійка спортивних байків - від легкого CBR125 до символу швидкості CBR1000RR, - дозволяє вам протягом багатьох років досягати нових вершин і відточувати навички їзди, отримуючи при цьому масу задоволення і заряд адреналіну.

- Крузери Shadow VT750 створені для спокійного і невимушеного водіння. При своєму класичному зовнішньому вигляді це неймовірно стильна річ, яка надихає всіх мотоциклістів - від новачків до бувалих байкерів.

- Скутер Fizy - це компактність і висока продуктивність, що робить його відмінним вибором для руху переповненими міськими дорогами.

- Мотоцикл для міста GLH125, - компактний і маневрений, і тому він ідеальний для щоденних поїздок по місту.

- XR150 - доступний представник легендарної лінійки позашляхових мотоциклів Honda. Це надійний мотоцикл, який не потребує значних витрат на догляд, міцний, легкий і швидкий, готовий до їзди по будь-яких дорогах.

- «Легенда Дакара» - Africa Twin, мотоцикл, який поєднує в собі видатні позашляхові ендуровські можливості, комфорт справжнього турера, а також відмінну керованість, маневреність та динаміку, - властиві міському мотоциклу.

- Турер для подорожей VFR1200X Crosstourer, - поєднує в собі вражаючі ходові характеристики спорт-турера і пряму, комфортабельну посадку, а також маневреність ендуро.

- Кроссовики CRF, за рахунок рідкісної комбінації легкої ваги і приборканої сили дозволять влаштувати чудові заїзди по бездоріжжю.

Дорогі поціновувачі мотоциклів, любителі драйву, швидкості та адреналіну, офіційний дистриб'ютор - компанія Прайд Мотор запрошує Вас на стенд Honda, де Ви зможете ближче познайомитися з блискучими новинками цього року і традиційними флагманами Honda.

ЧАС РОБОТИ ВИСТАВКИ

Дата проведення: 10-12 березня 2017 року
10 березня: 10:00 — 19:00
11 березня: 10:00 — 19:00
12 березня: 10:00 — 17:00

Місце проведення: виставка мототехніки буде проводитися в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) просп. Броварський, 15 (станція метро «Лівобережна»), Київ.