Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представить три нових двигуни з серії Earth Dreams Technology

Honda представить три нових двигуни з серії Earth Dreams Technology
01 жовтня 2014
На цьогорічному Паризькому мотошоу компанія Honda продемонструє комплексне оновлення моделей і лінійки двигунів 2015 модельного року.

З весни наступного року популярний CR-V буде запропонований з потужнішим дизельним двигуном, а також опційною 9-ступінчатою автоматичною коробкою передач. Екстер’єр автомобіля оновлено: від отримав нові передні фари, гратку радіатора, протитуманні ліхтарі, захисну пластину й бампер, що покращують вигляд спереду; нові задні світлодіодні комбіновані фари, удосконалений дизайн багажника та бампера підкреслюють його харизматичний вигляд.  

CR-V з повним приводом буде оснащений потужнішим 1,6-літровим чотирициліндровим дизельним двигуном i-DTEC із лінійки Earth Dreams Technology. Цей силовий агрегат нового покоління забезпечує неабияку продуктивність при низьких викидах CO2, пропонуючи одні з найкращих на ринку показників відношення потужності й продуктивності. Що стосується CR-V, цей новий двигун заміняє попередній дизельний 2,2-літровий i-DTEC.

Монопривідний дизельний CR-V, доступний у комплектації з ручною коробкою передач, як і раніше, буде оснащуватися 1,6-літровим двигуном i-DTEC, що генерує викидів лише 117 г/км.

 

Новий HR-V з новим силовим агрегатом

Також на стенді Honda на Паризькому мотошоу буде представлений прототип недавно анонсованого компактного позашляховика – HR-V. Передньопривідний HR-V, поява якого на ринку запланована на літо 2015 року, пропонує два різновиди силового агрегату: 1,5-літровий бензиновий i-VTEC і легкий дизельний 1,6-літровий i-DTEC, обидва з лінійки Earth Dreams Technology. В обох комплектаціях автомобіль може бути обладнаний 6-ступінчатою ручною КППП, а 1,5-літровий i-VTEC також пропонується з напівавтоматичною безступінчастою трансмісією.

 

Новий Jazz з новим силовим агрегатом

Разом із HR-V на Паризькому мотошоу дебютує і прототип автомобіля Jazz. Компанія Honda представить цілком новий корпус кузова – елегантний і сучасний, що дає привід здогадуватися про значні нововведення, притаманні цій найостаннішій моделі.

Запланований до виходу на ринок влітку 2015 року, новий Jazz запропонує покращену економію палива й підвищену продуктивність завдяки новому двигунові з лінійки Earth Dreams Technology. Новий 1,3-літровий бензиновий двигун i-VTEC доповнений 6-ступінчатою механічною (в попередній версії була 5-ступінчата) або безступінчастою трансмісією.