Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представить в Женеві нові моделі для європейського ринку

Honda представить в Женеві нові моделі для європейського ринку
10 лютого 2016
В рамках Міжнародного Женевського автосалону, який відкриється в березні, компанія Honda анонсує лінійку автомобілів, які будуть продаватися на європейському ринку. Найбільшою інтригою стане прототип Civic Hatchback, запуск серійної версії якого заплановано на початок 2017 року. Автомобіль буде вироблятися на заводі Honda у Великобританії. Варто відзначити, що модель планується експортувати і на світовий ринок, включаючи США.

Інноваційне рішення Honda в області зниження шкідливих викидів в атмосферу - Clarity Fuel Cell, вперше буде представлено в Європі. Завдяки оптимізації розташування трансмісії, фахівцям вдалося створити інтер'єр, в якому з комфортом можуть розміститися 5 пасажирів. Розміри паливних елементів і енергоблоку були зменшені за допомогою сучасних технологій до габаритів, якы можна порівняти із двигуном V6. Крім того, автомобіль здатний долати відстані
до 700 км.

У 2016 році європейських покупців чекає новинка - суперкар NSX, який на ринку Старого Світу буде продаватися під брендом Honda. Кузов моделі має класичні низькі і широкі пропорції, а також різкі грані, що підкреслюють агресивний вигляд моделі. Крім того, зовнішній вигляд задніх ліхтарів відсилає до першої генерації суперкара, підкреслюючи спадкоємність поколінь. Нова модель буде оснащуватися бітурбірованним двигуном DOHC V6 і дев'ятиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT).

Гості автосалону зможуть побачити і спеціальну серію популярної в Європі моделі Jazz. Версія Keenlight покликана підкреслити потенціал автомобіля, а також здивує відвідувачів унікальним забарвленням кузова.