Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представляє нове покоління Honda CR-V і концепт Honda Crosstour на Московському Міжнародному Автосалоні 2012

Honda представляє нове покоління Honda CR-V і концепт Honda Crosstour на Московському Міжнародному Автосалоні 2012
29 серпня 2012
Сьогодні, 29 серпня, уже четвертий Московський Міжнародний автосалон. Цього року компанія Honda демонструє дві новинки – нове покоління європейської версії Honda CR-V і концепт нового Honda Crosstour, а також останні концептуальні розробки компанії.

Понад 60 років продукція компанії Honda змінювалася й удосконалювалася, але головна мета компанії була й залишається незмінною – створення засобів пересування, які приносять клієнтам задоволення від водіння і забезпечують максимальний комфорт і зручність у використанні авто, а також відповідають запитам суспільства в галузі охорони довкілля.

Європейська прем'єра нового Honda CR-V

Уперше представлений на Токійському автосалоні в 1995 році, CR-V став одним із перших представників сучасного покоління «паркетних» позашляховиків. Завдяки унікальній комбінації практичності з високими їздовими характеристиками він став еталоном у цьому сегменті, який стрімко розвивається.

Цього року компанія Honda представляє нове, четверте покоління популярного кроссовера Honda CR-V. Новинка була створена з урахуванням успіху своїх попередників і є якісним і практичним автомобілем, який поєднує в собі сучасний дизайн, динамічний характер і широкі можливості пересування дорогами з різним типом покриття.

Під капотом нового CR-V можна виявити дволітровий  бензиновий двигун  i-VTEC,  який прекрасно зарекомендував себе й потужність якого становить 150 к.с., а крутний момент 190 Нм. Четверте покоління кроссовера обладнане новою інтелектуальною системою повного привода Real Time 4WD, системою складання сидінь одним доторком, а також найбільш містким у своєму класі багажним відділенням ємністю 589 літрів.

Нова модель Honda CR-V стала більш агресивною й обтічною, із чітко вираженими лініями кузова, рельєфнішою стала й передня частина автомобіля – плавні лінії переднього бампера доповнені потрійними ґратами радіатора й глибоко посадженими фарами. Великі колеса й глибокі колісні арки нового автомобіля також підкреслюють його динамічний характер кроссовера, а світлодіодні фари денного світла й світлодіодні задні габаритні вогні є стильним доповненням.

Стильний і функціональний, створений у кращих традиціях Honda, новий CR-V готовий завойовувати серця європейців. (Нова модель надійде у продаж в Україні на початку наступного року).

Концепт нового Honda Crosstour

Два роки тому модельний ряд Honda поповнився унікальним у своєму роді автомобілем – Honda Crosstour. Він поєднує в собі найкращі особливості преміального седана, спортивного автомобіля й кроссовера. Престижний і потужний, він має унікальний набір переваг: відточену керованість, комфорт високого рівня, а також можливість пересуватися будь-якими дорожними покриттями.

Концептуально новий Honda Crosstour залишиться тим же унікальним автомобілем, однак його дизайн буде дещо зміщений убік кроссовера. Нові передній і задній бампери нададуть моделі динамічнішого й агресивнішого вигляду.

Інтер'єр автомобіля також зазнає певних змін. В оздобленні салону використовуватимуться матеріали більш високої якості, а також з'явиться 8-дюймовий інформаційний дисплей.

Родстер майбутнього – Honda EV-Ster

У рамках своєї експозиції компанія Honda також демонструє родстер майбутнього – модель Honda EV-Ster. Цей концепт є двомісним заднеприводним автомобілем із електричним двигуном і вирізняється інноваційним дизайном і високими екологічними характеристиками.
Використання карбону й інших полегшених матеріалів дозволило суттєво знизити масу автомобіля, що позитивно відбилося на характеристиках родстера – розгін від 0 до 100 км/год становить близько 5 секунд, а максимальна швидкість цього електромобіля – 160 км/ч.

Простий у роботі рульовий механізм із подвійним кривошипом гарантує задоволення від водіння. Крім того, новий концепт дозволяє водієві вносити зміни в деякі характеристики автомобіля (наприклад, потужність двигуна й настроювання підвіски), щоб одержати максимальне задоволення від процесу водіння.

Концепт-кар Honda EV-Ster укотре підтверджує, що Honda зберігає свою прихильність до розробки спортивних автомобілів, які перевершують усі очікування споживачів, і пропонує нові рішення в галузі автомобілебудування.

Шоу «Honda Robotics»: Honda U3-X і робот ASIMO

У своєму прагненні створити нове покоління засобів, які піднімають поняття мобільності на новий рівень, компанія Honda веде активну роботу у сфері робототехніки, результатом якої вже стало створення унікального робота ASIMO й уніцикла U3-X.

Перший двоногий робот був створений компанією Honda в 1986 р. Потім почалося здійснення безпрецедентного проекту, імпульсом до якого послужила прихильність компанії Honda до інновацій і модернізації продукції, яка справді приноситиме користь людям. Продовжуючи вдосконалювати можливості ASIMO, компанія Honda зосереджує увагу на дослідженнях і розробках можливостей удосконалення його інтелектуальних здібностей, які в майбутньому дозволять ASIMO робити вичерпні розумові висновки на основі аналізу різних ситуацій.

Робот ASIMO — унікальний і очевидний доказ технологічного потенціалу компанії Honda. Найсучасніші інтелектуальні технології дозволяють роботові ASIMO працювати разом із людьми й коммунікувати з іншими роботами ASIMO, а також рівномірно розподіляти завдання й забезпечувати безперервне обслуговування людей.

ASIMO має вдосконалені можливості – він може виконувати важливі завдання в умовах реального життя. У порівнянні з попередньою моделлю, новий ASIMO має поліпшену здатність взаємодіяти з людьми – наприклад, іти, тримаючись за руки з людиною. Також додана нова функція перевезення предметів за допомогою візка. Крім того, завдяки розробленій «системі повного контролю» ASIMO може автоматично виконувати серію щоденних завдань людини, наприклад, довідкового гіда. Бігові характеристики робота суттєво поліпшені – тепер ASIMO може бігати на швидкості 6 км/годину й бігати по колу.

Згідно з концепцією «Життя в гармонії», компанія Honda також розробила компактний персональний транспортний засіб – U3-X. Цей пристрій призначений для вільного переміщення на площині в будь-якому напрямку.

Керування швидкістю й напрямком руху уніцикла U3-Х здійснюється нахилом корпуса наїзника й переміщенням центру ваги тіла вбік руху. U3-Х може рухатися в будь-якому напрямку: не тільки вперед і назад, але й вправо або вліво, а також по діагоналі. Це стало можливим завдяки застосуванню оригінальної технології контролю балансу, розробленої в рамках проекту ASIMO, а також завдяки революційній системі всеспрямованого руху Honda Omni Traction Drive System (HOT).

Цього року всім відвідувачам Московського Міжнародного автосалону пропонується унікальна можливість побачити своїми очима майбутнє. У рамках шоу Honda Robotics на стенді компанії Honda відбувається демонстрація можливостей і нового робота ASIMO, і уніцикла U3-X.

Інформація про «Хонда Україна»

Компанія «Хонда Україна» – офіційний дистриб'ютор автомобілів, мотоциклів і силового обладнання Honda в Україні – заснована 3 травня 2006 року. Сьогодні має мережу з 29 офіційних автомобільних дилерських підприємств, 22 дилерів силового обладнання, 14 дилерів мототехніки, які працюють по всій Україні. У компанії працює понад 70 осіб. Президент «Хонда Україна» – Таку Касахара. Серед найважливіших пріоритетів – підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їхнього контакту з Honda: як при продажу, так і під час післяпродажного сервісу. Сайт: www.honda.ua