Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

HONDA ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ САДОВУ ТЕХНІКУ В ЧОТИРЬОХ КАТЕГОРІЯХ

HONDA ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ САДОВУ ТЕХНІКУ В ЧОТИРЬОХ КАТЕГОРІЯХ
23 серпня 2012
Компанія вперше представляє техніку в нових сегментах європейського ринку силового обладнання – кущорізи з широким набором насадок для догляду за садом і робот-газонокосарку Miimo. Honda починає виробництво багатофункціональної грунтофрези преміум-класу. Крім того, компанія підсилює лінійку самохідних газонокосарок оновленими моделями, у яких реалізовані новітні розробки Honda.

Кущорізи UM425CE і UM435CE

Уперше Honda представить на європейському ринку універсальних кущорізів силові агрегати UM425CE і UM435CE з дев'ятьома насадками. Доступні за ціною моделі пропонують споживачам чудову комбінацію різноманітних опцій. Кущорізи Honda зручні й прості у використанні, малошумні, відрізняються високою продуктивністю, а також багатьма іншими перевагами, які забезпечують чотиритактні двигуни. У комплект насадок входять: кущоріз, машина для підрізування живої огорожі, пневматична машина для видалення опалого листя й культиватор. Завдяки цьому садові механізми можуть виконувати досить широкий спектр робіт на ділянці протягом усього року.

Роботизована газонокосарка Miimo

Уперше Honda виходить на європейський ринок роботизованих газонокосарок і представляє свій перший роботизований механізм побутового призначення Miimo.  Газонокосарка спеціально призначена для тих, хто хоче мати доглянутий лужок біля будинку, не докладаючи до цього ніяких зусиль. За допомогою розумних систем контролю, таймерів і датчиків механізм стриже траву часто й потроху, підтримуючи газон в ідеальному стані. Honda Miimo — це самозарядний малошумний механізм, обладнаний спеціальними фігурними лезами із сталі. Газонокосарка не викидає  в атмосферу CO2 й не розкидає обрізки по газону, а скошена й подрібнена трава служить природним добривом для ґрунту.

Інновації в лінійці самохідних газонокосарок

Honda вдосконалила лінійку самохідних газонокосарок. У трьох провідних моделях були значно підвищені міцність і надійність, а також поліпшені технічні характеристики шляхом використання деяких інноваційних технологій Honda. У всіх моделях лінійки з'явилася система OptiFlow, яка суттєво поліпшує збір трави в найбільш важкодоступних місцях. Деякі моделі самохідних газонокосарок були обладнані системою Versamow. Це ще одна новація Honda, яка дозволяє легко й швидко, буквально одним натисканням, обирати варіанти зрізу: скосити й упакувати в мішок, скосити й розкидати по газону або обидві функції одночасно.

Нова грунтофреза FJ500

Honda запускає у виробництво компактну грунтофрезу преміум-класу FJ500. Вигідний за ціною механізм дуже зручний у використанні й багатофункціональний. До нього додаються різні насадки: ніж снігоочисника, корчуватель, насадка для викопування  картоплі  й створення борозенок при посадці, а також машина для очищення газонів від старої рослинності.