Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представляє новий мотоцикл CBR1000RR Fireblade-2012

Honda представляє новий мотоцикл CBR1000RR Fireblade-2012
24 вересня 2011
Honda офіційно представила мотоцикл CBR1000RR Fireblade зразка 2012 року. Новою розробкою компанія відзначила 20-річчя першої моделі цього класу — CBR900RR, випущеної в 1991 році.

Випуск нового мотоцикла збігся із двома подіями мотоспорту світового значення: гонкою Endurance World Championship Le Mans у Франції й 11-м туром Чемпіонату світу World Superbike Championship 2011 в Імолі (Італія).

Шанувальникам мотоперегонів нову техніку представили Джон Макгіннес (Le Mans, команда Honda TT Legends) і Джонатан Рі (World Superbike Championship, команда Castrol Honda)

Джон МакГіннес, переможець 17 гонок Isle of Man TT: "До Fireblade я відчуваю найтепліші почуття. Я управляв ним на різних перегонах багато років і разом із ним добився успіхів. По суті, усі найяскравіші моменти моєї кар'єри пов'язані з Fireblade — від перемог у ТТ до World Endurance Championship цього року. Тому представляти нову модель тут, на Le Mans, для мене не тільки приємно, але й почесно. Просто чудово, що тисячі шанувальників гонок і Fireblade по всьому світу одержали можливість побачити версію 2012 року".

Джонатан Рі, команда Castrol Honda World Superbike: "Мені здається, що я виріс разом із Fireblade. Це справжня ікона у світі мотоциклів, і передати почуття людини, яка представляє нову версію, неможливо. Це фантастика! Не можу дочекатися, коли доторкнуся до нього".
Хірофумі Фукунага, керівник проекту по розробці CBR1000RR Fireblade-2012: "Ця модель дозволяє всім любителям мотоциклів категорії Супер-спорт, включаючи найпросунутіших, одержувати максимальне задоволення від володіння CBR1000RR Fireblade. Мотоцикл чудовий і для спортивної їзди, і для звичайних поїздок, на мототреках і  на шосе".

Огляд CBR1000RR Fireblade-2012

Новий зовнішній вигляд

Багаторівневий лицьовий обтічник і хвостова частина набули більш агресивного й динамічного вигляду.

Нові передня й задня підвіски

Уперше при виробництві мотоциклів застосований новий двотрубний задній амортизатор для забезпечення більш плавного й точного реагування, поліпшеного демпфірування й підвищеної тяги. Також CBR1000RR Fireblade-2012 оснащений 43-міліметровою перевернутою передньою телескопічною вилкою за технологією Showa's Big Piston. Її застосування значно поліпшило амортизацію, підсилило зчеплення переднього колеса з дорогою й підвищило стійкість при гальмуванні.     

Оновлена система подачі палива

Нові установки упорскування для 4-циліндрового двигуна об’ємом 999 см3 зробили їзду на байку більш плавною й легкою, особливо при малих відкриттях дросельної заслінки.  

Нові колеса з 12-ма спицями

Литі колеса з алюмінієвого сплаву з 12-ма спицями забезпечують більшу твердість, що  в комбінації з новою вилкою підвищує керованість мотоцикла.

Поліпшена приладова панель

Новий CBR1000RR Fireblade обладнаний багатофункціональною приладовою РК-панеллю, яка тепер має леп-таймер, індикатор положення передачі й тахометр із чотирма режимами дисплея.