Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda представляє прототип Civic Type R і нову лінійку двигунів VTEC TURBO

Honda представляє прототип Civic Type R і нову лінійку двигунів VTEC TURBO
19 листопада 2013
На порозі Токійського автосалону Honda представила найсвіжішу версію прототипу Civic Type R, а також нову лінійку двигунів VTEC TURBO із сімейства Earth Dreams Technology.

Замаскований автомобіль проходить тестування на автополігоні компанії в Тотігі (Японія). Це частина довгострокового випробувального процесу в Європі та Японії. Старт продажів автомобіля запланований на 2015 рік.

Першими враженнями від тестування нової моделі в Нюрбургринзі (Німеччина) поділився Габріеле Тарквіні, пілот перегонової команди Honda на чемпіонаті WTCC: «Сам автомобіль та його ходові характеристики – це просто фантастика. Мене вразила як потужність та крутний момент, так і збалансованість всіх систем, що дозволяють досягнути видатних результатів на трекові. В автомобілі прикорочена передня частина, завдяки чому Type R здатен швидко входити в круті пороти. В цілому хетчбек дуже схожий на моє перегонове авто, й у майбутніх водіїв буде чудова можливість відчути дух легендарного Type R».

Civic Type R стане першим автомобілем на європейському ринку, оснащеним новим двигуном VTEC TURBO із лінійки Earth Dreams Technology. Цей 2-літровий, 4-циліндровий мотор із безпосереднім впорскуванням і турбонаддувом демонструє найкращу потужність у класі (280 к.с.). Крім того, двигун відповідає екостандарту Євро-6.

До нової лінійки двигунів VTEC TURBO крім 2-літрової моделі увійшли також і мотори об’єму 1 літр та 1,5 літра. Ключова особливість нових агрегатів із сімейства Earth Dreams Technology – поєднання чудових динамічних характеристик і видатної потужності з низькою витратою палива.

VTEC TURBO отримали зовсім нову структуру й оснащені новою турбосистемою. Крім того, Honda вдалося зменшити розміри агрегатів та створити високоекономічні 1-літровий 3-циліндровий двигун із безпосереднім впорскуванням і 1,5-літровий 4-циліндровий движок із безпосереднім впорскуванням. Обидва агрегати мають низький коефіцієнт тертя й дозволяють досягнути видатної потужності й екологічності.

Всі три моделі – це бензинові турбодвигуни з безпосереднім впорскуванням і регульованими фазами газорозподілу. Поряд із дизельним двигуном 1,6 та гібридною технологією ці нові турбомотори найближчим часом з’являться на деяких глобальних моделях Honda. При цьому будуть враховані локальні особливості ринку й характеристики автомобіля.