Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda презентувала унікальні екологічні концепти на Tokyo motoshow 2011: спортивний електрокар EV-STER і гібридний седан AC-X

Honda презентувала унікальні екологічні концепти на Tokyo motoshow 2011: спортивний електрокар EV-STER і гібридний седан AC-X
09 грудня 2011
На 42-му Токійському автосалоні 3-11 грудня Honda представляє концепти засобів пересування найближчого майбутнього: двомісний спортивний електрокабріолет Honda EV-STER і гібридний седан Honda AC-X.

В обох моделях зроблений традиційний для Honda акцент на комбінації екологічності й високої продуктивності.

Концепт легкого спортивного міні-електрокара Honda EV-STER розрахований на енергійних і активних людей, які хочуть одержувати максимум задоволення від водіння. Двомісний кабріолет із повністю електричним заднім приводом управляється двома важелями-джойстиками й може проїжджати до 160 км на одній повній зарядці. Водій може на свій смак регулювати вихідну потужність двигуна й жорсткість підвіски. Інженерне рішення замінити традиційне керування кермом обґрунтоване тим, що керування важелями набагато органічніше для людського тіла, це дозволить водієві ще ефективніше пересуватися на автомобілі.

Середньорозмірний гібридний седан AC-X (Advanced Cruiser Experience) з парою електромоторів і 4-циліндровим бензиновим двигуном 1,6 л запозичив деякі характерні риси дизайну в FCX Clarity і має унікальні дизайнерські деталі, такі як прозорі ковпаки, які повністю покривають колеса й залишаються нерухомими під час руху автомобіля.

Автомобіль має різні режими контролю над керуванням — водій може як самостійно управляти автомобілем, так і скористатися режимом автоматичного керування. При активації такого режиму джойстики керма складаються й ховаються в приладову панель, а переднє сидіння відкидається й перетворюється на диванчик для ніг водія. При цьому повністю підтримується безпечна доставка пасажирів до місця призначення.

Незважаючи на підкреслений футуризм, AC-X має вигляд цілком реалістичної перспективи найближчого майбутнього. На одному лише електроприводі він має запас ходу до 50 км і максимальну швидкість 100 км/год. Крім цього, AC-X має унікальний запас ходу до 1000 км при одночасній роботі електромоторів і бензинового двигуна, витрата палива при такому режимі складе до 3 л на 100 км.