Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda запрошує всіх на фан-фестиваль 7 вересня на автодромі «Чайка»

Honda запрошує всіх на фан-фестиваль 7 вересня на автодромі «Чайка»
03 вересня 2013
Тест-драйви нових автомобілів, яскрава шоу-програма, розваги для дорослих і дітей – це та багато іншого очікує гостей фестивалю Honda FanFest, що відбудеться на території автодрому «Чайка» 7 вересня. Головна подія – розіграш мотоцикла Honda*! Вхід на захід безплатний.

Організатором виступає автоклуб «Хонда Сім’я». З’їзд присвячений десятиліттю фан-руху Honda в Україні. В програмі Honda FanFest 2013 розваги на будь-який смак. Гості зможуть протестувати нові Accord і Civic на малому кільці, а також CR-V та Crosstour – на позашляховому. Крім цього, всіх охочих чекає тест-райд мотоцикла Honda XR125L.

Учасники побачать дрифт-шоу, мотослалом і шоу спортивних танців на пілоні, зможуть взяти участь у квесті, позмагатися в Honda Open Cup і навіть помірятися силами зі справжніми українськими богатирями! Ще один приємний бонус – знижка на страхування для всіх учасників з’їзду і розіграш комплекту зимової гуми від партнера фестивалю СК «Альфа страхування».

Honda FanFest відкритий для всіх авто- і мотолюбителів, а також просто поціновувачів драйву й доброго відпочинку.

 У програмі фестивалю:

 09:30 – 10:00 – збір автомобільної колони Honda (з’їзд із Московського мосту в бік Петрівки);

10:00 – 11:00 – рух на СК «Чайка»;

11:00 – початок фестивалю Honda FanFest;

          – відкриття зони тест-райду мотоцикла XR125L;

          – тест-драйв Accord і Civic на малому кільці;

           – тест-драйв CR-V і Crosstour на позашляховому кільці;

            – «мотослалом»;

11:30 – конкурсна шоу-програма з богатирем Олексієм Копишинським.

12:00 – шоу спортивних танців на пілоні.

13:15 – дрифт-шоу на частині малого кільця.

15:00 – розіграш мотоцикла.

15:00 – Honda Open Cup, а також розважальний конкурс-квест на кільці.

17:00 – закінчення фестивалю. Нагородження учасників.

 

*Розіграш відбудеться серед усіх учасників фестивалю. Під виграшем розуміється можливість придбати мотоцикл XR 125L за акційною ціною через призначеного імпортером дилера.

 Виграй мотоцикл!

 

Офіційні правила Розіграшу (Фестивалю) під умовною назвою

«HONDA FAN FEST -2013»

 (надалі – «Правила Розіграшу»)

 1. Загальні положення

 1.1. Організатором і Виконавцем Розіграшу (Фестивалю) під умовною назвою «HONDA FAN FEST -2013» (далі «Розіграш» та/або «Фестиваль») є ТОВ «ТОВ Хонда Україна», адреса: Україна, 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 101 корп. 2,
Код ЄДРПОУ 34288537.

 2. Період проведення Розіграшу: з 10:00:00 по 15:00:00 –07.09 2013 року.

 3. Місце проведення Розіграшу: СК «Чайка», Київська обл., Києво - Cвятошинський р-н, с.Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, буд. 2.

 4. Мета проведення Розіграшу

 Мета проведення Розіграшу – інформування про продукцію, привернення уваги споживачів та стимулювання до придбання продукції, що розповсюджується ТОВ «ТОВ Хонда Україна» в рамках його комерційної діяльності.

 5. Учасник Розіграшу (надалі – «Учасник»)

 5.1. Участь в Розіграші можуть брати лише повнолітні дієздатні громадяни України.

 5.2. Не можуть брати участь в Розіграші наступні особи:

 а) власники, співробітники, працівники та представники, включаючи найближчих родичів вказаних осіб (чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати) Організатора (Виконавця) і ТОВ «ТОВ Хонда Україна», а також третіх осіб, їхніх співробітників, працівників та представників, включаючи найближчих родичів вказаних осіб (чоловік, дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати), яких Виконавець  залучає до проведення Розіграшу.

 б) іноземці та особи без громадянства;

 в) неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні фізичні особи.

 6. Призовий фонд Розіграшу:

 6.1. Призом Розіграшу є:

 - «Мотоцикл Honda XR 125L».

 6.2. Організатор (Виконавець) несе відповідальність за правильність нарахування та своєчасність перерахування податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з передачі та вручення подарунків.

 7. Порядок участі в Розіграші та визначення його переможців:

7.1. Участь у Розіграші безкоштовна.

7.2. Участь у Розіграші можуть брати лише повнолітні громадяни України, які є відвідувачами фестивалю «HONDA FAN FEST -2013».

7.2. Для отримання можливості одержати приз Учаснику розіграшу необхідно:

  1. Отримати та заповнити анкету Учасника Розіграшу своїми контактними даними (Додаток № 1 до даних Правил розіграшу);
  2. Брати участь у активностях, які будуть проходити на території Фестивалю і отримувати за це спеціальні наклейки для своєї анкети (не більше однієї спеціальної наклейки за участь в одній активності). Перелік активностей, за які можна отримати спеціальні наклейки, зазначений на зворотній стороні анкети Учасника Розіграшу (Додаток № 1 до даних Правил розіграшу). Для зручності такі активності позначені червоним кольором;
  3. Для того, щоб стати повноцінним Учасником Розіграшу, потрібно зібрати 2 (дві) спеціальні наклейки. Прикріпити (приклеїти) їх до своєї заповненої анкети Учасника Розіграшу та опустити спеціально позначений лотерейний барабан, який буде міститися біля головної сцени Фестивалю.

7.3. За допомогою спеціального позначеного лотерейного барабану, в присутності комісії, склад якої визначається Організатором (Виконавцем), серед Учасників Розіграшу, які виконали всі його умови: зібрали 2 (дві) спеціальні наклейки, прикріпили та належним чином заповнили анкету Учасника розіграшу, проводиться безпосередній розіграш Призу. Потенційний переможець Розіграшу повинен обов’язково перебувати в місці безпосереднього проведення Розіграшу. Після того, як спеціально уповноважений (навчений) представник Організатора (Виконавця) Розіграшу дістане с лотерейного барабану анкету потенційного переможця, він зателефонує на зазначений у відповідній анкеті номер. У випадку, якщо потенційний переможець не підійде до представника Організатора (Виконавця) Розіграшу протягом 5 (п’яти) хвилин з моменту здійснення відповідного телефонного дзвінка, він втрачає своє право на отримання Призу Розіграшу. 

 В такому випадку Розіграш Призу продовжується в порядку, передбаченому п. 7.3., допоки буде визначений переможець, який виконав всі обов’язкові умови Розіграшу.

 7.4. Організатор Розіграшу залишає за собою право відмовити в отриманні Призу особам, які не виконали / не належним чином виконали обов’язкові умови участі в Розіграші.

 8. Результати Розіграшу  

 8.1. Результати Розіграшу не підлягають перегляду, є остаточними і поширюються на всіх Учасників та Переможця Розіграшу.

 9. Порядок отримання Призу Розіграшу

 9.1. Після розіграшу Переможець отримує сертифікат, який пізніше обмінює на Приз. Фактичне вручення Призу Розіграшу відбувається протягом 30 (тридцяти) календарних днів після закінчення Періоду проведення Розіграшу в салоні уповноваженого ТОВ «ТОВ Хонда Україна» (який визначає Організатор) дилера шляхом укладення з переможцем Розіграшу договору купівлі – продажу Призу за спеціальною ціною.

9.2. Для отримання Призу переможцю Розіграшу необхідно надати (надіслати) копію паспорта й ідентифікаційного коду протягом 30 (тридцяти) календарних днів після оголошення його переможцем під час періоду проведення Розіграшу.

9.3. Якщо переможець Розіграшу не виконав умову п. 9.2 цих Правил, він втрачає право на отримання Призу.

9.4. Отримання та транспортування Призу з салону уповноваженого дилера здійснюється  переможцем Розіграшу за власний рахунок.

9.5. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання Призу Розіграшу в таких випадках: 

а) якщо Організатор (Виконавець) не зможе зв’язатися з Учасником за зазначеним в анкеті Учасника засобом зв’язку з незалежних від нього причин;

 б) якщо Учасник на час початку проведення Розіграшу не був повнолітнім громадянином України;

 в) якщо Учасник, який здобув право на отримання Призу, з причин, незалежних від Організатора (Виконавця), не має можливості одержати такий Приз;

 г) якщо Учасник є особою, зазначеною у пункті 5.2. цих Правил.

 9.6.У випадку, якщо Одержувач Призу надав не всі документи (інформацію) та/або надані документи (інформація), що передбачені даними Правилами, не відповідають дійсності чи мають ознаки фальсифікації, або якщо Переможець Розіграшу не досяг 18 років або потрапляє в коло осіб, визначених п. 5.2. цих Правил, такому Переможцю Розіграшу може бути відмовлено в отриманні відповідного Призу. В цьому випадку буде вважатись, що такий Одержувач добровільно та самостійно відмовився від відповідного Призу. Будь-яка компенсація у такому випадку не передбачається.

9.7. У випадку втрати права на отримання Призу Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Виконавця / Організатора проведення Розіграшу або третіх осіб, залучених Виконавцем / Організатором до проведення Розіграшу.

 10. Загальнi Умови Розіграшу.

10.1. Приз Розіграшу може бути отриманий Учасником Розіграшу лише на умовах цих Правил.

10.2. Приз Розіграшу обміну та поверненню не підлягає. Організатор (Виконавець) не несе відповідальності стосовно використання Учасником Призу після його одержання Учасником.

10.3 Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договору приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Розіграші всі Учасники Розіграшу погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

10.4. Усі результати Розіграшу остаточні й оскарженню не підлягають.

10.5. Процедура визначення одержувача Призу не є лотереєю або іншою заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

10.6. Для організації та проведення Розіграшу, а також для здійснення контролю за перебігом Розіграшу Організатор/Виконавець мають право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового та телефонного зв’язку. Доcтавка Подарунків здійснюється за допомогою кур’єрської служби.

10.7. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення в мережі Інтернет за посиланням https://www.Honda.ua

10.8. Організатор/Виконавець Розіграшу залишають за собою право змінювати подарунковий фонд Розіграшу та/або окремі види призів Розіграшу, або включити в Розіграш інші призи, не передбачені цими Правилами.

10.9. Беручи участь в Розіграші, учасник Розіграшу тим самим надає згоду Виконавцю на збір та обробіток його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

10.10. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Виконавцем Розіграшу з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені та фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем Розіграшу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

 11. Обмеження відповідальності

 11.1. Виконавець/Організатор Розіграшу не несуть відповідальності за подальше використання Призу Учасником після його одержання та за неможливість Учасника скористатися наданим Призом з будь-яких причин.

 11.2. Виконавець/Організатор Розіграшу не несуть відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, дії правоохоронних органів та інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Розіграшу обставини.

 12. Інші умови

 12.1. Факт участі в Розіграші означає згоду Учасників Розіграшу з тим, що персональні дані, які стали відомими в рамках проведення Розіграшу, можуть бути використані Виконавцем, або третіми особами, що були залучені Виконавцем, в рекламних цілях без сплати будь-якої винагороди або компенсації Учасникам та без обмежень у термінах.

 12.2. Організатор та/або Виконавець Розіграшу може вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Розіграшу умови отримання Призу.

 12.3. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення в мережі Інтернет за посиланням https://www.Honda.ua.

 13. Персональні дані

 13.1. Учасник Розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності й наслідків, пов'язані з можливою участю в Розіграші.

 13.2. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник Розіграшу свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з даними Правилами, що зобов'язується їх дотримувати, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх збір та обробіток  Виконавцем Розіграшу на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України (проведення маркетингового дослідження, для підготовки статистичної інформації тощо).

 13.3. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник Розіграшу підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Виконавець Розіграшу та інші треті особи звільнені від зобов'язання направляти Учаснику Розіграшу письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

 13.4. Погоджуючись з даними Правилами Розіграшу, Учасник Розіграшу дає свою згоду отримувати інформацію, пов'язану з товарами, які випускаються під знаками для товарів та послуг ТОВ «ТОВ Хонда Україна». Організатор (Виконавець) має право направляти Учаснику будь-яку інформацію особистим повідомленням, без попередньої домовленості з Учасником.

 13.5. Учасник як суб'єкт персональних даних має право:

 - на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора (Виконавця) Розіграшу як власника / розпорядника його персональних даних;

- вимагати від Організатора (Виконавця) Розіграшу як власника / розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

- застосовувати передбачені законом засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.

 13.6. Обробіток персональних даних може здійснюватися Організатором (Виконавцем) самостійно або може бути переданий іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Відповідальність за збір, обробіток та зберігання персональних даних Учасників Розіграшу несе Виконавець.

 13.7. Організатор / Виконавець Розіграшу не несуть жодної відповідальності за захист персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій третіх осіб. Так само, Організатор / Виконавець Розіграшу не несе ніякої відповідальності за порушення прав третіх осіб внаслідок дій Учасника Розіграшу з розміщення таких персональних даних.