Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda візьме участь в щорічному мотозльоті «Тарасова Гора»

Honda візьме участь в щорічному мотозльоті «Тарасова Гора»
30 травня 2018
Виробник мототехніки №1 в світі - компанія Honda стане традиційним учасником найбільшого мотоциклетного фестивалю в Україні - «Тарасова Гора 2018».

Компанія Прайд Мотор, офіційний дистриб'ютор мототехніки Honda в Україні в черговий раз стала партнером фестивалю «Тарасова гора». Займаючи лідируючі позиції на світовому та вітчизняному ринку мотоциклів, в компанії Honda розвивають і підтримують мотоциклетний культуру в Україні.
До масштабного фестивалю компанія Honda підготувала найбільш очікувані новинки 2018 модельного року - нове покоління легендарного Goldwing GL1800, нову для нашого ринку модель Honda CMX500 Rebel, а також ще одну знакову модель - Africa Twin.
«Тарасова гора» вже в 16 раз збирає тисячі шанувальників двоколісної техніки з різних куточків нашої країни і ближнього зарубіжжя. Цього року захід пройде з 31 травня по 3 червня на оздоровчій базі «Світанок» в селі Свидівок в Черкаській області.
В цьому році численних відвідувачів мотофестивалю чекають 4 яскравих і веселих дня. Як завжди, запланована велика конкурсна і музична програма. Задавати ритм буде десяток груп етно-фолк-рокового напряму.
Підкріпитися допоможуть 4 фуд-корти з різною їжею, 3 бари і кілька кава-стопів. В рамках фестивалю будуть працювати мото-СТО та мотошкола, Мотобазар і Hand Made-ярмарок. До послуг гостей свята - дитячий майданчик та атракціони.
В останній день фестивалю всі мотоциклісти формують мотоколону і роблять традиційний проїзд до Канева, на Тарасову гору, щоб покласти квіти на могилу українського поета.