Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Honda визнана «Брендом року» за версією Harris Poll Equitrend®

Honda визнана «Брендом року» за версією Harris Poll Equitrend®
16 липня 2012
За результатами дослідження Harris Poll Equitrend® 2012 року, Honda визнана «Брендом року» у категорії «Автовиробник повного циклу». Компанія одержала найвищу оцінку споживачів серед усіх автомобільних брендів повного циклу, представлених на ринку США.

«Це дослідження переконливо доводить, що бренд Honda продовжує добре сприйматися споживачем, – коментує Майк Аккавіті, віце-президент по маркетингу компанії American Honda Motor. — Комбінація сильного бренду й свіжого модельного ряду, які перегукуються з потребами американських клієнтів, стимулюватимуть стійке зростання цього року».

Harris Interactive — американська дослідницька компанія, яка спеціалізується на вивченні громадської думки, на соціологічних і маркетингових дослідженнях. Світовий лідер у галузі онлайн-досліджень. Фахівці компанії вивчили думку про бренд тисяч американських громадян. У дослідженні враховувалися такі параметри, як сприйняття бренду, комплекс знань і уявлень про якість і вартість його продукції. Збір даних відбувався шляхом онлайн голосування.

Про дослідження Harris Poll Equitrend 2012

У 2012 році дослідження Harris Poll Equitrend® базувалося на думці 38 529 американців у віці від 15 років і більше. Онлайн опитування відбувалося з 31 січня по 20 лютого 2012 року. «Найвища оцінка» і «Бренд року» визначалися за чистим рейтингом представників автовиробників повного циклу.  Ваша думка може відрізнятися від результату опитування.

Інформація про «Хонда Україна»

Компанія «Хонда Україна» – офіційний дистриб'ютор автомобілів, мотоциклів і силового обладнання Honda в Україні – заснована 3 травня 2006 року. Сьогодні має мережу з 30 офіційних автомобільних дилерських підприємств, 22 дилерів силового обладнання й 14 дилерів мототехніки, які працюють по всій Україні. У компанії працює понад 70 осіб. Президент «Хонда Україна» – Таку Касахара. Серед найважливіших пріоритетів – підвищення якості обслуговування клієнтів на всіх етапах їхнього контакту з Honda: як при продажу, так і під час післяпродажного сервісу. Сайт: www.honda.ua